Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lehetséges hivatalosan egyedül...

Lehetséges hivatalosan egyedül lakni 17 évesen?

Figyelt kérdés
7 hónap múlva töltöm be a 18. évemet. Nagyszüleimmel élek az iskolámtól nagyon messze mivel a szüleim külföldön élnek. Van az iskolámhoz viszonylag közel egy ház ahol anyával éltem. A ház a miénk és ott van az állandó lakcímem. Lehetséges, hogy egyedül ott lakjak hétköznap? Nagyszüleim attól félnek, hogy ha kiderül akkor elvesznek tőlük, mivel nagymamám a gyámom.

2014. aug. 27. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Milyen szulok hagyják magára a gyereüket es koltoznek kulfoldre?! :O
2014. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kosz de ezzel nem jutottam előrébb.....
2014. aug. 27. 21:54
 3/6 kovpet ***** válasza:
100%
Szerintem senki sem foglalkozik ezzel, hacsak nem történik valami nagy baj. Ha meg valaki feljelent, mire lemegy az eljárás, te már 18 leszel így nem lesz semmi.
2014. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csinálsz semmi balhét, nem hívod fel magadra a figyelmet, amíg nagykorú nem leszel, akkor simán. Csak diszkréten! :)
2014. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is simán mehetsz. Nagymamádnak nem kell aggódnia, manapság már nem figyelik úgy a lakosságot :)

És egyébként számodra sem lesz rossz, hogy tanulsz egy kis önállóságot.

2014. aug. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyes: nem hagyták a templom lépcsőjén, a nagyszülőknél lakik.


Elvileg nem lehetséges, gyakorlatilag senki sem ellenőrzi.

Szerintem próbáld ki az önállósodást, sok sikert hozzá!

2014. aug. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!