Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szegeden milyen az Öthalmi koli?

Szegeden milyen az Öthalmi koli?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, van külön tusoló, wc, konyha, de kint van az isten háta mögött.. Nekem újszegedre kell naponta átjárnom.. a tömegközlekedés innen nagyon rossz?

Valamint ezek a koli szobák pontosan hogy vannak? Milyen az ottani élet, mennyibe kerül, stb

Igazából ezen kívül még albérleteket nézek, nem tudom melyik érné meg jobban..:/ (pénz, távolság, környezet stb szempontjából)



2015. febr. 16. 07:52
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Igen, jól hallottad! A koli úgy néz ki, hogy vannak 3 és 6 fős lakások. A 3 fősben egy szobában vagytok, míg a 6 fősben van 3-as, 2-es és 1-es szoba, és minden lakásnak saját fürdőszobája van és konyhája. (:

"Isten háta mögött"... Tény, de valamit valamiért. Én inkább kelek előbb s csak maximum 5 emberrel kell osztoznom egy fürdőn, mint egy egész szinttel, s idén nem is 5 emberrel, hanem a barátaimmal osztozom rajta..bőven megéri. (:

Én 2 éve járok ki innen Újszegedre. Ha 8-ra kell mennem, akkor fél 7-kor kelek s kényelmesen elkészülök s beérek. De, ha szívesebben aludnál 7:45-ig akkor ott a Móra, vagy a Hermann koli Újszegeden.

A koli egységesen államisoknak 9320Ft volt tavaly. Van külön kocsmánk egy másik épületben. Öthalmi, ha kell csendes, a legzöldebb koli Szegeden, de ha kell akkor a kocsmában mindig találsz egy befogadó társaságot! Két hetente vannak bulik szervezve(Mr és Ms Öthalom, Mikulás, Farsang, Karácsony, Öthalmi napok etc.).

Ami talán most még bánthatja az ember szemét,az-az, hogy mögöttünk épül az ELI lézerkutatóközpont, s az út s a járda szét van kapva..de remélhetőleg ezzel végeznek mire kezdődik az új szemeszter, s akkor már lesz szép új járdánk (ami, nem mellesleg megkönnyebbíti a közlekedésünk az Auchanhoz, ami pár percnyire van tőlünk)!

Remélem segítettem! (:

2015. júl. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!