Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Öthalmi kollégium Szegeden?

Öthalmi kollégium Szegeden?

Figyelt kérdés
Elsősorban az érdekelne hogy mennyibe kerül az egy ágyas szoba a két ágyas szoba és a három ágyas szoba? És hogy milyen a net? Van-e WIFI?

2012. júl. 30. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

látom, még senki se írt neked

én öthalmis voltam az előző évben, nem annyira szerettem


egységesen 9400 Ft/hó volt a díj, akár 1, 2 vagy 3 ágyas szobába laktál is (újoncok még nem válogathattak, hogy milyet szeretnének)


a net jó (ha van, mert előfordult hogy kihúzgálták a kábeleket, amik amúgy is elöregedettek voltak)

viszonylag gyorsan lejött egy film, és töltődtek az oldalak (amikor volt net ugye)

2012. aug. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én arra lennék kíváncsi hogy ugye az új épület szép felszerelt meg minden viszont a régiről alig látni valamit. Se képek se semmi. Az érdekelne hogy a régi épület még is milyen állapotban van? Olvastam hogy azt is újították de konkrétat nem találtam sehol sem hogy mik is a főbb különbségek a régi és az új között.
2013. aug. 8. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A réginek semmi baja. Csak régebbinek néz ki. Linóleum van az előszobában, konyhában, fürdőben. Szobában laminált padló. Meg régebbi bútorok. Az újban minden új. A szoba laminált a többi helyiség csempézett. Annyi, h a zuhanyzó tál helyett is csempék vannak és mélyebbre rakva. Kicsit vicces. :D A régiben meg rendes tál. Ja és az újban mindenkinek van saját net csatlakozója a falban, a régiben pedig csak egy dugasz van az egész lakásban. A torrent egyetemi szinten le van tiltva. Aki próbálkozott is, az adminok levadászták és repült. Attól a net jó, viszel routert lesz wifid. :D Mindenkinek be kell regezni. Idegen nem használhatja a netet még ha vendég, akk sem. Szal nagyon jó hely, ajánlom. :)
2014. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!