Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Meleg pár fog találni albérlet...

Meleg pár fog találni albérletet Budapesten? Elmondjuk, ha igen mikor?

Figyelt kérdés
Garzonra van pénzünk, (max. 75 ezer + rezsi) úgyhogy még ha nem is mondjuk el a tulajnak, azért elég egyértelmű lesz. Meg azért úgy korrekt, ha elmondja az ember, nem? Nyilván nem telefonon, hanem személyes megtekintés során, ha amúgy szimpatikusak lennénk. Gondolom tudjátok milyen magas a kereslet most a kínálathoz képest budapesti albérletekből, ki adná ki nekünk a lakását, ha van 10 másik, hetero pár, aki kivenné?

2015. febr. 20. 14:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá, hogy melegek vagytok.
2015. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
nem kell elmondani. miért kéne? semmi köze hozzá
2015. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Én nem mondanám el. Sok olyan van, hogy 2 barát vagy 2 barátnő együtt költözik fel Budapestre iskola/munka miatt.

Az, hogy zárt ajtók mögött ki mit csinál az meg a ti dolgotok, szvsz.

2015. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
két barát együtt vesz ki albérletet ... ennyi ... azért a tulaj előtt ne nagyon kedveskedjetek egymásnak amíg egyenesbe nem jön a bolt ... semmi köze hozzá
2015. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%
Ez a magánügyetek, nem feltétlenül kell hangoztatni (nem azért, mert baj lenne, hanem minek? Semmi köze hozzá.)
2015. febr. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Örömmel olvasom a válaszokat tudom, hogy semmi közük hozzá, de amikor olyan kikötéseket is lehet olvasni, hogy csak diákoknak, csak lányoknak stb. akkor elbizonytalanodik az ember. De akkor az sem fura, hogy egyszobásat vennénk ki? Tudom, hogy koliban, meg sok szobás társbérletben van úgy, hogy két haver egy szobában, de garzon esetében ilyenről még nem nagyon hallottam.
2015. febr. 20. 14:59
 7/24 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell a tulaj orrára kötni ugyanis előnyötök nyilván nem származhat belőle, csak hátrányotok.

Különben nyugodtan kiveheti csak az egyikőtök a saját nevére, vagy bemutathatod a kollégádként. Kamuzhatsz egyet a nemlétező barátnődről is mellékesen.


Nem tudom, hallottál-e róla, de az életben az őszinteségért nem osztanak díjakat.


Ha nagyon, mindenképp coming outolni akarsz, akkor azt majd a szerződés aláírása után. Bár különösebb értelme akkor sincs, mert semmi nem lesz jobb tőle.


35 leszbikus

2015. febr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell elmondani, semmi köze hozzá, s csak a tulajt hoznátok zavarba. Rengeteg egynemű heteró ember is bérel garzonlakást, nincs ebben semmi fura.
2015. febr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
7. válaszoló isten ments, hogy idegeneknek coming out-oljak, meg nem is őszinteségi kényszerről van szó, egyszerűen csak nem tudtam felmérni, hogy mennyire levágós egy ilyen helyzet, mert eddig még nem volt ezzel tapasztalatom (eddig csak koliban laktam, aztán meg nagyobb lakást béreltünk barátokkal).
2015. febr. 20. 15:15
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem kell elmondani, mert nem tudni mi lesz a reakciója a tulajnak és csak magadat hozod kellemetlen helyzetbe. Közös lakást kerestek és pont. Hogy egy ágyban alszotok, már csak rátok tartozik.

Egyébként heteroként tőlem gyakran kérdeznek ilyeneket, hogy mi lesz ha szakítunk, mert akkor egyedül nem tudja egyikünk kifizetni a lakbért stb.

28N

2015. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!