Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyibe kerül egy minigarzon...

Mennyibe kerül egy minigarzon Budapesten?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyibe kerül most egy minigarzon Budapesten, akkor ha normális tiszta új építésűt szeretnék, jó Kikás, Ikeás modern, mostani bútorokkal, de elég egy minigarzon, 20nm-es is mondjuk ha galériás? Ja és lehet külső kerületben is, nem 21. de mondjuk 14.ker vagy 16.ker. már jó!

2015. márc. 11. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Új építésűben aligha találsz galériást vagy galériázhatót. De nyilván a VII. kerületi 20 nm-es földszinti, belső udvarra néző, sötét az 150-200 ezer/nm körül lehet és a jobbak innen felfelé.
2015. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

14. mint külső kerület? :)


Amúgy mindig vannak ilyen házakról leválasztott részek amiket árulnak, de azok is 8-10M közt vannak, ha picik akkor is. Ilyet a rohadó belvárosban kell venni.

Vagy occsóér kapsz 120 heroinista cigó közt:

[link]

2015. márc. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kérdező szerintem bérelni akar!

Egyébként én még új építésűben nem láttam minigarzont, s ahogy már egyszer leírtam egy 30 nm területű száz plusz rezsi körül van havonta.

2015. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elnezest ugy akartam kiirni hogy alberletbe mennyibe kerul.

Koszonom mindenkinek a valaszt.


Egyebkent ugy gondolom hogyha ujepitesuben van minigarzon, 20 nm koruli, kulso keruletben van 65-70 plussz rezsiert is.

2015. márc. 12. 20:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úristen kettes, ez a Hős utcai kéró... pffff :((( Durva egy vidék...
2015. márc. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Egyebkent ugy gondolom hogyha ujepitesuben van minigarzon, 20 nm koruli, kulso keruletben van 65-70 plussz rezsiert is."


En 55+rezsit fizetek kulso keruletben 35 negyzetmeterert, nem uj epitesu, de felujitott, modern butorokkal.

2015. márc. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elozo Te hanyadik keruletben, hol berelsz?

Tenyleg uj jo butorokkal?

2015. márc. 14. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!