Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek ha ezt a házat...

Szerintetek ha ezt a házat meghirdetem albérletnek lenne jelentkező?

Figyelt kérdés

Dunapatajon van egy 70m2+tárolós jó állapotú vegyes falazatú családi házunk kocsibeállóval.

Ha kidanánk, akkor szerintetek lenne rá jelentkező, úgy hogy Dunapatajon, amúgy egy szép nagyközségbe lévő, de munkalehetőségekben szegény helyen van..?!

Valamint, hogyan tudom megakadályozni a rongálást, a nem rezsi+bérleti díj fizetést, stb.. Tehát van már tapasztalatotok, milyen módon lehetne elkerülni a szélhámosakat?

Amúgy az albérlőnek két lehetősége lenne: Vagy havi 45000.-+rezsi, vagy 12 hónapig 30000.-+rezsi, de akkor a 12 hónap alatt némileg kipofozza a házat. Mondjuk csinál egy festést, meg ilyenek.

Szerintem elég jó ár érte, hogy az egész házat kiadom, ami amúgy 2 szobás, de bővíthető +2-vel...

A kertben gyümölcsfák is vannak.

Tapasztalatokat, javallatokat várom, és előre is köszönöm! :)



#albérlő #Ház kiadása
2015. márc. 20. 09:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintetek, ha most kérnék az emberektől 100 ezer forintot, lenne rá jelentkező?? Ez kb. ilyen kérdés. Hirdesd

meg és megtudod. Azt, hogy milyen albérlőt fogsz ki, nehéz előre megmondani.

2015. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!