Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lehetséges albérletet "lefogla...

Lehetséges albérletet "lefoglalni"?

Figyelt kérdés
Ősszel egyetemista leszek, és albérletben laknék. Már most nézegetek albérleteket, és találtam egy olyat, amibe beleszerettem. Jól is néz ki, az ára is jó, és pont az én ízlésemnek megfelelő, viszont költözni még a suli miatt leghamarabb csak nyáron fogok. Ebben az esetben is már most fizetni kéne a lakbért, ha ezt a lakást szeretném mindenképpen? Nyárig tuti nem marad meg a hirdetés, mert tényleg nagyon jó lakás.
2015. ápr. 5. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

"lefoglalni" nem. Csak az a járható út ha már most kibéreled,fizetve a lakbért és rezsit. ESETLEG,TALÁN,HA olyan a tulaj megbeszélheted vele,hogy neked X-időponttól kell,de ebben az esetben is fog kérni valami,hiszen így csak 2-3 hónapra,azaz a költözésedig tudja kiadni,viszont ki vesz ki lakást 2-3 hónapra?


ESETLEG!!!!! Vedd ki most,és ha a tulaj belemegy addig add ki te,de olyannak akit ki is tudsz rakni.

2015. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, ha most kiveszed, fizetned kell a bérleti díjat és a rezsit még ha nem is laksz ott életvitelszerűen. Tuti biztos ha klasz a lakás nem fogják neked fenntartani csak foglalóval hónapokig. A további bérbeadást (amit az előző írt) nagyon nem ajánlom, hiszen te felelsz az ingatlanért, és kevés az a bérbeadó aki ebbe beleegyezik.
2015. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd fordítva, te várnál valakire hónapokig, bukva ezzel akár több 100 ezret is, mikor sorban állnak a jelentkezők?
2015. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!