Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Állatokkal albérletet találni...

Állatokkal albérletet találni lehetetlen?

Figyelt kérdés
Valakinek van ötlete mit lehetne csinálni? Kiadni senki nem akar lakást macskásoknak. De muszáj lesz költöznünk és eddig tök esélytelen az egész... mit lehet tenni egyáltalán ilyen esetben? Hova menjünk 2 macskával?
2015. márc. 19. 13:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én odaadtam a macskát anyukámnak, nála jó helye volt. Egyébként nem lehetetlen találni, például a mostani lakásunkban lehetne, mert a főbérlő nem a szívbajos fajta, azt mondta, azt csinálunk amit akarunk, ha elköltözünk, utána úgyis nagytakarítás és festés lesz.

Általában a bútorozatlan lakásoknál jobb esélyekkel indultok, mert a legtöbb tulaj a bútorait félti.

2015. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Esetleg ajánlj fel +1 havi kauciót az esetleges károkozás miatt.
2015. márc. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
47%
érdekes, én nemrég a "kisállat jöhet, gyerek nem" verzióval találkoztam... meg is emelte a pulzusomat!
2015. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Pedig egy gyerek ebből a szempontból tényleg nagyobb kockázat (egy ismerősömnél épp ezzel érvelt az albérlő a kutya mellett, hogy kisgyereke is van, és ha az nem baj, a kutya miért lenne az? :S) + ki mit ért "kisállaton". Mert kisállat a hörcsög is, a papagáj is meg a yorkshire terrier is - de egészen más tartási körülményeik vannak, és egészen másképp lehetnek "veszélyesek" a lakás állagára...
2015. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Erdekes lenne ilyet talalnod
2015. márc. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

Én nem is mondanám, hogy van macska. Semmi köze hozzá.

Ha jön ellenőrizni jelentkezzen be, és addig bezárnám a cicákat valamelyik szobába.

Amúgy meg ha ott laksz féléve, és kiderül van macskád, akkor mit csinál? Megmondja, hogy költözz?



A gyere más téma. A kisgyerekes családot nem lehet az utcára rakni nem fizetés esetén. Rohangál üvölt, zavarja a szomszédokat. Főleg a vidékről beköltözött, aki előtte sose élt panelben, egy egész lépcsőház életét tudja tönkre tenni...(Kedves olvasó, tudom a te gyereked nem debil, nem üvölt, nem rohangál, csak tudod vannak más gyerekek akik igen :) )

2015. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

" A kisgyerekes

családot nem lehet az utcára rakni

nem fizetés esetén."


Ezt a hülyeséget ki terjeszti???

Semmivel sincs több vagy kevesebb joguk mint bárki másnak.

2015. márc. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Végülis azt hiszem marad az a lehetőség hogy nem szólunk a macskákról... amúgy sem tettek soha semmiben kárt és bútorozatlan lakást szeretnénk találni. Elpasszolni meg nem fogom őket, mivel nekem ők a legfontosabbak, kb mint másnak a gyerekei. De mondjuk van 2 nyulunk is, akiket nem vinnék albérletbe mert rettentő
2015. márc. 20. 11:34
 9/15 A kérdező kommentje:
...rosszak és szétrágják még a padlószőnyeget is. Na ilyen állattal én sem mennék albérletbe. Ők maradnak a rokonoknál.
2015. márc. 20. 11:35
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
Megértem, hogy kényszerhelyzetben érzed magad, de akkor sem helyes, ha nem szólsz a macskákról.
2015. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!