Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albérletet keresek, de nincs...

Albérletet keresek, de nincs kéthavi kaucióra pénzem. Melyik ingatlaniroda jó, és hogy lehetne a legkönnyebben és gyorsan egy megfelelő lakást találni egy fiatal lánynak? Ha van esetleg kiadó lakásotok azt is megköszönném!

Figyelt kérdés

2015. ápr. 14. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Az egyetlen megoldás, ha egy már fennálló albérletbe költözöl be plusz személyként az egyik szobába.
2015. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ott is szoktak kauciót kérni, igaz, akkor kevesebbet. De én is laktam már így, lakótársként, és ott pl. a kaució 80 ezer forint volt, amit a négy beköltöző ki is fizetett, ez így fejenként 20 ezer forint volt nekik. Aztán amikor az egyik lakó kiköltözött, visszakapta a saját húszezer forintját, és az új lakó (az voltam én) befizetett annak a helyére szintén húszezer forintot.

Szóval kaució alapesetben mindig van, csak az a nem mindegy, hogy mennyi, és hány felé oszlik el.

2015. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szegény vagy akkor csak valami pici szobát bérelj!
2015. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát kérj kölcsön valakitől kaucióra, mert ha meghallják, hogy azt se tudod kifizetni, már az orrodra is vágják az ajtót. Mégis ki adná ki olyannak a lakását, aki ennyit nem tett félre? Rögtön az jutna eszembe, hogy később is bizonytalan, hogy fizet-e vagy sem.

Mondjuk azt is beleírhattad volna a kérdésbe, hogy hol is keresel lakást, mert hiába tudok kiadó lakást Szegeden, ha neked Baktalórántházán kellene.

2015. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, ha nagyon nincs pénz, akkor inkább bérelj szobát, mert ha azzal indítasz hogy nincs pénzed, akkor lakásod sem lesz.
2015. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!