Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek az gáz ha egy...

Szerintetek az gáz ha egy fiatal lány egyedül lakik albérletben?

Figyelt kérdés

Egyetemista 20 éves lány vagyok, és adódott egy lehetőség, hogy egy kis garzonban lakjak egyedül a köv. szemeszterben. Szerintetek ez gáz, hogy így egyedül leszek mint vmi remete? :D Vannak barátaim, akik pl kolisok, vagy többen vannak albiban együtt. Nekünk is úgy volt hogy együtt leszünk bnőmmel, de ő nem volt hajlandó albit keresni, amit én találtam, túl drága volt neki.

Nekem így kicsit az jön le mintha antiszoc lennék, pedig nem így van, vannak barátaim, egy párkapcsolatom is...nektek mi a véleményetek?


2014. aug. 11. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit érdekel, hogy mit gondolnak mások?! Én azt gondolnám rólad, hogy mertél egyedül belevágni és önállósodni, míg mások egymásra támaszkodnak. Szerintem ez semmilyen hatással se lesz a szociális életedre ha ettől félsz.
2014. aug. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sokan nem azért vannak társbérletben, mert az annyira jó poén. Csak sajnos nem mindenki engedheti meg magának, hogy egyedül lakjon. :D

Én sem vagyok antiszoc, de volt szerencsém egyetemi évek alatt olyan lakótársakhoz is, hogy falnak szaladtam volna miattuk szívesen. Csak hát nem volt pénz meg lehetőség elköltözni. :D

Ha nem otthon ülsz 24/7, akkor semmi gond, legalább senki nem szól bele, hogy már megint ott lóg a pasid, nem kell más mocskos edényeit kerülgetni, ha többszöri kérésre sem takarít el maga után, nem akkor rak be mosást amikor épp zuhanyoznál, stb :D

2014. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi köze van az egyedül lakásnak ahhoz hogy antiszoc vagy e? Mert szerintem semmi.


Sőt, akkor viszel fel vendéget amikor akarsz, jöhetnek barátok, össze lehet ülni nálad, mert nem lesz szobatárs, vagy lakótárs akit zavarsz, max a szomszéd.


Az együtt lakás sem jó buli hosszabb távon, tuti megutálod a másikat, főleg ha még a szobán is osztoztok, örülj hogy így fogsz élni.

2014. aug. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Abszolút nem.. Én nagyon örülnék a helyedben, csak sajnos nem találok olyan árban, amit kibírok egyedül fizetni.. :(

Annyi, hogy,ha baj van, akkor ugye egyedül kell megoldanod, de amúgy szerintem nagyon király lehet egyedül lakni :)

Én laktam együtt több emberrel is, de nem jött be a dolog.

De sajnos muszáj leszek megint olyat keresni, ahol mással lakok együtt.. Nem tudom miért nem találok, olyan embert, akivel ki tudok jönni..(Nem dohányzik, nem hordja fel a haverjait, s reggel amikor kimegyek nem azt kell néznem, hogy ez meg ki? (néha még beleférne, de rendszeresen...) Stb, szóval szerintem tedd össze a két kezed,h adott ez a lehetőség :)

2014. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:

Dehogy! Egyáltalán nem gáz, sőt rengeteg előnye van, nem kell alkalmazkodnod senkihez.

Hátránya talán az lehet, hogy nincs ott senki, akivel egy szót válthatnál.

Ha nagy a hely esetleg kereshetsz (?) lakótársat és akkor osztóztnátok a költségeken is. Beszéld meg a tulajjal.

2014. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!