Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szeretnék kibérelni egy kis...

Szeretnék kibérelni egy kis garzont Budapesten, eléggé aktuális lenne, már jövő héten költöznék! Valaki esetleg tudna ajánlani?

Figyelt kérdés
Igazából majdnem minden mindegy, nem érdekel hol van, az sem, hogy milyen állapotú, csak jöjjek ki egy hónapban 50-el (amiben már benne van a rezsi meg minden), ja és jó lenne, ha nem lenne feltételhez kötve a kaució. Valaki? :)

2015. ápr. 30. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljes lakás ennyiért szerintem reménytelen. Inkább szobát próbálj.
2015. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A garzon 100e Ft "kompletten". Az alatt nem hiszem, hogy kapsz, esetleg nagyon picit nagyon rossz helyen 80 körül. (Rezsivel.) Én is a szobát javaslom. Az már kijön ennyiért.
2015. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyiért szerintem nem kapsz, legkevesebb 45-50 ezerért kapsz garzont, de az is elég lepukkant/rossz helyen van.
2015. júl. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!