Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 2014 augusztus végén költöztem...

Ivi94 kérdése:

2014 augusztus végén költöztem be egy albérletbe, előtte júniusban kifizettem 24 e forint kaucót ( ismerősé a lakás ) Szeptemberbe meg ki kellett fizetnem az albérleti díjat augusztusra. Ez fair?

Figyelt kérdés
A lakótársam azt mondta, a rezsit azért nem kell, mert augusztuban nem laktunk ott, akkor az albérleti díjat miért kellett? Azért lenne fontos, mert most költözök ki, és érdekelne, hogy ez jogos-e volt?

#kaucó
2015. máj. 13. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha azt mondtad (lefoglaltad) hogy te augusztustól béreled ki, akkor jogos, mégha nem is laktál ott.
2015. máj. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, de aki előttünk lakott ott, akkor költözött ki, mikor mi be, szóval laktak ott előttünk is.
2015. máj. 13. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha laktak ott előttetek, és előre nem kért foglalót, akkor nem jogos.
2015. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár ahogy nézem ez nem ma volt :D
2015. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem itt az lesz inkabb a hatterben hogy az elozo lako nem fizette ki az augusztusit es veled fizetteti ki aljasan
2015. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!