Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szerintetek lenne esélyem így...

Szerintetek lenne esélyem így lakótársat találni?

Figyelt kérdés

Pesten nagyon nagyon jó helyen (Corvinnál, de csendes) kellene 30+rezsiért (kb 40-max 45) egy lakótárs, ami még teljesen jó is lenne csak sajnos a szoba nem különnyíló :( hanem ilyen amerikai konyhás nappali. persze valami paravánnal le lehetne választani, de az mégse ugyanaz. Lakótársam elmegy, nem tudom álljak e neki keresni valakit (szeptembertől), vagy keressek mást... Én egyetemista lány vagyok, akár lány akár fiú jöhetne.

Annyira kétségbe vagyok esve emiatt, pedig most nagyon toppon kéne lennem a zh-k vizsgák miatt :/


2015. máj. 14. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom.. én ennyi pénzért biztos nem költöznék a nappaliba, mikor azon a környéken, ennyiért van külön, pici szoba is. Max azt ajánlhatod fel hogy te mész ki lakni, és a lakótársé lehet a szoba.
2015. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gondoltam :(
2015. máj. 14. 12:42
 3/5 A kérdező kommentje:
de tényleg van pici szoba? olyan nehéz találni, pedig nekem is könnyebb lenne úgy :/
2015. máj. 14. 12:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem keress másik albit. Egyetemeken is van hirdetési lehetőség, sokan keresnek lakótársat.
2015. máj. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Két dolgot tehetsz.

Egyetemnek tuti van FB-oldala, oda ki lehet írni, hogy lakótársat keresel. Esetleg vannak még ilyen FB-oldalak, például ez: [link]

Azért itt elég sok tag van.


Másik, amit tehetsz, hogy keresel egy jobb albérletet, itt meg bontod a szerződést.

2015. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!