Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha olyan helyre költözök...

Ha olyan helyre költözök albérletbe ahol az egy telken de másik házban lakóknak már van kötve internet, akkor köttethetek oda a másik házba magamnak is mégegyet?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ugye a cím egy. Akik a ház elülső részében laknak, nekik van internet viszont nekem nagyobb csomagra lenne szükség, nekik csak 5 megás én viszont legalább 60-ra gondoltam és másik szolgáltatótól. Bekötnek ugyan arra a címre két külön néven levő internetet?
2015. máj. 17. 19:16
 1/4 anonim válasza:
Elvileg nem. A Diginél úgy oldottuk meg, hogy a házszámhoz írtak egy "/a-t"
2015. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, ez jó ötlet.

Az is eszembe jutott, hogy emeljük az Ő csomagukat és a különbözetet kifizetjük és át lesz húzva valahogy a net, bár nem tudom h az utp kábel mennyire "időtálló" ha át van húzva belőle kettő az udvaron.

De nagyon örülnék, ha tudnánk tőlük független internetet kötni.

2015. máj. 17. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Senki nem nézi, hogy az adott címen már van előfizetett szolgáltatás. Ha akarod 3 előfizetésed is lehet, csak fizesd rendesen :-)
2015. máj. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bekötik, hiába egy a cím, más néven és más lakáshoz lesz (voltam ilyen helyzetben).
2015. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!