Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Lehetséges olyan, hogy a...

Lehetséges olyan, hogy a barátommal egy kollégium szobába kerüljünk csak ketten? SOS

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok a barátom 22 éves. Ha minden jól megy én az elten fogok tanulni ő pedig már a corvinuson. (gondolom ez is baj) már évek óta,szeretnénk összeköltözni, de nem biztos hogy a pesti albérletet meg tudjuk engedni magunknak, s feljárás minden nap kegyetlen külön idegen emberekkel meg egyikünk sem az a típus aki elviselné a kolit. A szüleim mikor fiatalok voltak volt olyan lehetőség, hogy párok vettek ki egy szobát koliban. Azt hiszem mondjuk ehhez kellett házastársi vagy valamilyen igazolás. Csak nem tudom valaki tud e ilyesmiről, hogy van e még manapság is ilyen lehetőség esetleg kicsit drágábban is mint egy átlagos kollégiumi szolgáltatás.

A hétvégén megszálltunk az elte egy kollégiumában és ott is ketten kaptunk 3 ágyas szobát külön fürdővel.

Tud valaki ebben segíteni, vagy hogy kinél kéne érdeklődni?


2015. máj. 23. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy most hogy működik de 3-4 éve lehetett ezt csinálni tuti, még a koliba jelentkezéskor kellett ezt jelezni,a szülőknek pedig alá kellett írni egy nyilatkozatot hogy beleegyeznek/tudnak róla.
2015. máj. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kolit nem tudom, de egy szobát bérelni nem nagy összeg, pl mi 25ezerért béreltünk (rezsivel együtt). De érdeklődj kolikban hogy ott hogy megy ez. Írj nekik emailt.
2015. máj. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!