Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Úgy néz ki kaphatunk szociális...

Úgy néz ki kaphatunk szociális lakást, viszont amit kiutalnának nem felelne meg. Ha elutasítjuk a lakást, kaphatunk helyette másikat? Vagy megint éveket kell várni? Vagy mi a menete? Újra kell kezdeni az egészet? Valami hátrányunk származna belőle?

Figyelt kérdés
Kicsi,nagyon le van lakva,fa tüzelés,4.emeleti,de nincs hozzá tároló.1 szobás,2 felnőtt,és egy 1 éves baba költözne.De tervezünk 2. babát is.Viszont nem férnénk el.
2015. máj. 28. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Szociális lakásra vártok és tervezitek a második babát? Jó bátrak vagytok, vagy optimisták, esetleg sültbolondok, mindenki döntse el...

De talán itt is érvényes a mondás, hogy jobb ma egy veréb...

2015. máj. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általában kiutalásnál figyelembe veszik, hogy gyerek is van. 3 személyre már másfél szobásat ajánlanak.

Menj be az ügyintézőhöz, és kérdezz rá.

2015. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak köszönöm a válaszát,be fogok menni,de sajnos az ügyintéző csak 1 hét múlva lesz,mert szabin van.És addig szerettem volna valami infót.Az elsőnek meg,nem vagyunk sült bolondok,meg semmi ilyesmi,ha nem tudsz a kérdésre válaszolni,akkor ne szólj légyszi hozzá. És azt írtam,hogy tervbe van,nyilván,ha az anyagiak nem engedik,akkor nem lesz!!! Mindkettőnknek van munkája,tisztességesen dolgozunk,nem segélyen élünk,de sajnos most az én fizum kiesik,gyed van,és mivel nincs segítségünk,nem tudok visszamenni dolgozni.Majd csak jövőre,ha a 2-t tölti.
2015. máj. 28. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet gond belőle, mert nyilván most adták ki az összes felszabadult lakást. Tehát nem lesz másik, amire tudnátok cserélni.

Viszont van, ahol előnyben van a pályázaton az, akinek már van lakása, amit le tud adni. Szóval lehet, hogy érdemes lenne most ezt kivenni, és utána folyamatosan nagyobbra pályázni.

2015. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor elfogadjuk,de jövő héten mindenképp beszélek majd az ügyintézővel is.
2015. máj. 29. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!