Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Tudnátok segíteni? Kivettünk...

Edesagresszivitas kérdése:

Tudnátok segíteni? Kivettünk egy albérletet, de a zuhanyzó nem jó, és a tulaj ígérte, hogy megcsináltatja.2 hete volt rá, mi nem jártunk arra munka, vizsgák (nem pesten). Kéne.

Figyelt kérdés

A szerződésünk elsejétől él, megkapta a 2 havi kaukciót és az első havi bérleti díjat és a rezsit is (fix). Hétfőn bementem és minden ugyan úgy volt. Felhívtam, felháborodott. Találkoztunk, "intézkedik". de az a bibi, hogy a szomszédoktól is függünk ott lehet elzárni a vizet, és állítólag sosincsenek otthon amikor kéne. A szerződésünk elsejétől él, megkapta a 2 havi kaukciót és az első havi bérleti díjat és a rezsit is (fix). De ugye így lakhatatlan, arról nem is beszélve, hogy a meleg vizet is a szomszédból kéne megnyitni! Szerintem így lakhatatlan a lakás, nagytakarítást se lehet tartani míg mindenki ki be mászkál és addig beköltözni se tudunk! A munkahelyemen kaptam egy hét haladékot, de az a fizetés is kiesik.

Mit tudunk csinálni? Kihez forduljunk? Azt mondja mosakodjak hideg vízzel lavorból. Normális? -. - van rá esély, hogy a pénzt visszakapjuk? Vagy legalább ráijesszünk, hogy intézkedjen, vagy az e heti bérleti díj és rezsi hányadot visszakapjuk? (tudom, hogy hülyék voltunk, késő bánat, légyszi csak hasznos kommenteket). Köszönöm.



2015. jún. 3. 12:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!