Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Van értelme "albérletet...

Van értelme "albérletet keresek" hirdetést feladni?

Figyelt kérdés

Erre szoktak reagálni az albérletet kiadó emberek egyáltalán?

És ha van értelme akkor hogyan, képpel amin rajta vagyunk? Vagy jobb ha nincs kép? Mit írjak a hirdetésbe ami alapján felfigyelhetnek rá?



2015. jún. 5. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Én nemsokára fogok kiadni lakást és szoktam nézni, a fényképeseket főleg, ha szimpi az ember és olyan áron keres, amiért én kiadnám, akkor felhívnám.
2015. jún. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Általában nincs értelme. Csupa olyan ember szokott ilyet felpakolni, akik valami teljesen irreális világképpel rendelkeznek, és mondjuk kiváló állapotú, frekventált helyen lévő, tágas lakást keresnek, egy putri átlagos bérleti díjának a feléért és hoznák a teljes pereputtyot, 3 kutyát, 8 macskát és 2 hízót is, kaució nélkül... :D

Maximum ott lehet értelme, ahol jóval kevesebben keresnek lakást, mint ahányan kiadnak. Ahol egy lakásra pár nap alatt több jelentkező is akad, majd hülye lesz keresgélni lakót.

Persze sokat nem veszítesz vele, de szerintem ne dőlj hátra lazítani, keresgélj inkább magadtól.

2015. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!