Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Most koltozok uj alberletbe...

Enigmapont kérdése:

Most koltozok uj alberletbe Bp-en. Amikor megneztem a lakast, kellemetlen dohos szagot arasztott, hiaba laktak ott normalis, jol szitualt fiatalok. A lakas allapotaval semmi baj, de hogyan tuntethetnem el azt az allott dohos szagot?

Figyelt kérdés
Belvarosi nagy berhaz foldszintje 2 db ablakkal, tipikus regi 1 szobas cseledlakas. Tobb mint 5 meter magassagu (galeriazott), egy legterben minden, meg a furdoszoba is oda szellozik tulajdonkeppen.

#dohos #doh szag
2015. jún. 10. 13:20
 1/3 anonim válasza:
Azt szerintem sehogy. Gondolom a falakból jön. Egy idő után szépen át fogja járni az a szag a ruháidat is... Én nem költöznék be oda..
2015. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Földszint,bérház,cselédlakás = 99%-uk dohos,penészes.


NE költözz be!

2015. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezen mar nincs mit valtoztatni. Ha nem is orokre, de most atmenetileg be kell koltoznom. Cs gondoltam megkerdezem, addig mit csinaljak vele.
2015. jún. 12. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!