Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 2015. 06.30 ig van albérleti...

2015. 06.30 ig van albérleti szerzödésem, és 06.30 ig ki van fizetve a lakbér és a rezsi, de a tulajdonos 2015. 06.22 től uj szerződést kötött mással, ezért nekem és a kisfiamnak azonal ki kell költöznöm. Hova forduljak?

Figyelt kérdés
Mit tudok tenni ?
2015. jún. 22. 19:00
1 2
 1/17 anonim válasza:
Egyáltalán mit akarsz elérni?
2015. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod bizonyítani átvételi elismervénnyel hogy rendezve van számodra a bérleti díj hónap végéig? Ha igen, akkor maradj ott harmincadikáig!
2015. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Azt szeretném elérni hogy a tulajdonos is tartsa be a leirtakat.Számlát a befizetett lakbéről soha semilyen formába nem kaptam.
2015. jún. 22. 19:24
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem tehet ki önkényesen, be sem mehet az engedélyed nélkül a lakásba. Cserélj zárat, ha van kulcsa. Ha mégis erőlködik, azzal minimum szabálysértés követ el, tehát hívd a rendőrséget.

Én biztos megtenném "már csak azért is" alapon, mivel úgysem maradtok tovább, így a későbbiekben már nem igazán tud szívózni. Aztán 30-án mosolyogva kiköltöztök.

2015. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Felmondási idő 30 napos, vagy a szerződésben leírtak számítanak, nincs olyan hogy gondol egyet és kitesz. Simán maradnék 30-ig, de tuti hogy a kulcsot a zárba törném egy ilyen húzás után, hagy főjön a feje.
2015. jún. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,probáltam intézkedni,mivel befogado nyilatkozat nem lett irva nincs harmadik fél bele vonva akihez költözünk és van egy kiskoru is,van 30 nap felmondási idő amivel nyertünk 30 napot,amit irásba kell neki adni,tulajdonosnak ez nem tetszet,igy érvénytelen a szerződés amit mással megköttöt.
2015. jún. 23. 12:09
 7/17 anonim ***** válasza:
De most június hónapban akkor nem a felmondási időt töltöttétek? S vajon mi oka lehetett az új bérlőre a tulajnak, ha ti megbízható, csendes, pontosan fizető bérlők voltatok??????? Számomra érthetetlen...
2015. jún. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A barátnőjének adja ki a tulalj mert hogy válási procedura van,ennyit hallotam ,nem a felmondási idöt töltöttúk ettöl el akart tekinteni a tulaj .
2015. jún. 23. 14:11
 9/17 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor állj ki a jogaidért, s töltsd ki a jogos 30 nap felmondási időt.
2015. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igy is fogok tenni,a 30 napalatt pedig tudok másikat találni,igaz elváltam és egyedül nevelem a gyermekem,dolgozom talpon állok,lehet sok ilyen gerinctelen tulajdonos van,persze tisztelet a kivételnek bár én ilyennel nem találkoztam,de olyan nő vagyok aki mindig be tartja a leirt dolgokat munkahelyen és a magán életbe is,csak azt nem értem hogy adot esetbe a másik fél mért nem tudja ezt megtenni.
2015. jún. 23. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!