Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Pesten tudnátok mondani olyan...

Pesten tudnátok mondani olyan környéket, ahol az albiárak nem vészesek, ugyanakkor rettegnie sem kell az embernek?

Figyelt kérdés
Jövőre egyetemista leszek,és már most el akarom kezdeni nézegetni a lehetőségeket. Néztem a VIII-ban, de többnyire abszolút tragikus, Kőbánya sem sokkal jobb. A lényeg, hogy ne legyen annyi cigó, és este is relativ biztonsággal haza tudjak érni, ha úgy van.
2015. jún. 28. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
11 ker. Bár nekem a fele ismerősi köröm valami cigányok lakta környéken lakik, aztán semmi bajuk nem volt még :D
2015. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most hiaba nezed. Az arak addigra akar meg is duplazodhatnak, a kornyekek atalakulhatnak. Arrol nem is beszelve, hogy korantsem biztos, hogy felvesznek. Ha fel is vesznek, olyan alberleted lesz, amit meg tudsz fizetni, lehetoleg minel kozelebb az egyetemhez.
2015. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
486 pontom lesz, biztos, hogy felvesznek. :) És nem akkor akarom nézni, hanem most, ha elég jót találok, akkor inkább kifizetem az augusztusi bérletit is, még ha nem is feltétlenül tervezek beköltözni. :) v, vi-ről mi a véleményetek?
2015. jún. 28. 15:47
 4/9 A kérdező kommentje:
Illetve inkább laknék kicsit távolabb az egyetemtől, minthogy állandóan fosnom kelljen laptoptáskával, vagy attól, hogy kipakolnak.
2015. jún. 28. 15:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy melyik egyetemre mész. Azért én Budát ajánlanám inkább. Ezek szerint nem jövőre mész, hanem idén szeptembertől :-) Mennyi nálad a nem vészes ár? Mert z se mindegy.
2015. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mea culpa, tényleg. Szörnyen fáradt vagyok, azt sem tudom már, mit írok :D

60 k/fő nagyjából a keret teteje, de az 50 k/fő lenne a legjobb, ugye több különnyíló szobásat szeretnék (nem baj, ha kicsi), és így nem teljesen egyedül bérelni (mérettől függően rajtam kívül 1 vagy 2 fő)

2015. jún. 28. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:
BME, corvinus, bgf, stb ezekhez az úton többször megtámadhatnak. Engem is a körúton megtámadott egy cigány egy késsel hogy adjak neki egy ezrest vagy megbök...
2015. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként SOTE, de igazából ameddig a közlekedés nem rossz, nem kell, hogy a közvetlen közelében legyek az egyetemnek
2015. jún. 28. 19:31
 9/9 anonim ***** válasza:

14.ker.,Zuglo,/ Ors, Pillango u., Stadionok/

16.ker Matyasfold, zoldovezet /picit kint van, de jo konyek/

13. ker., Mexikoi uti Metro mellet, Gyongyosi u. Metro mellett,

2015. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!