Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudtok mondani vicces ugyanakk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok mondani vicces ugyanakkor hatásos csajozós dumákat?

Figyelt kérdés

Elsősorban fiúk véleményére lennék kíváncsi akik vicces és hatásos csajozós dumával szólították meg az illető lányt és esetleg be is vált nekik :)

De lányok ti is megírhatjátok,hogy eddig mikkel próbálkoztak nálatok és mik tetszettek :)


Elsősorban azért is érdekelne mert picit bénán csajozok de jó humorom van és ezzel hátha tudom kompenzálni a bénaságom!!



2012. okt. 27. 21:20
1 2
 1/13 A.Romanov ***** válasza:
Én köszönök és megkérdezem a nevüket.
2012. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szerintem NINCS jó 'csajozós duma'...

ami ilyen előre kitalált az már alapból gáz, szar, bárhogy is adod elő... az adott helyzetből kell kihoznod valami jót

2012. okt. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jaa okés rendben,köszi szépen!! Mondjuk végül is ezek nélkül is tudok hódítani (nem egyéjszakás lányokat) csak mondom hátha jobb lett volna tudni 1-2 kisebb,poénosabb de ugyanakkor ütős csajozós dumát,de ha gáz akkor szokványosan fogom előadni magam a lányok előtt!!
2012. okt. 27. 21:35
 4/13 anonim ***** válasza:

nekem több ilyen sztorim is van, pl: Szia, te hiszel a szerelem első látásban vagy esetleg sétáljak el itt még egyszer? vagy ilyen is volt hogy Jössz egy itallal, az enyémet elejtettem amikor megláttalak.

- Restaurátor vagyok bearanyozzam az estédet?

- Vallásos vagy? Én vagyok a válasz minden imádra!

- Ne haragudj, de nincs véletlenül olyan közös ismerősünk, aki be tudna mutatni minket egymásnak?

2012. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát már ne haragudj utolsó, de én kiröhögnélek ha ezekkel jönnél oda hozzám, és azzal a lendülettel átmennék a szórakozóhely másik végébe... :D
2012. okt. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én biztos nem mert lány vagyok! :) De hozzám már jöttek oda ilyen szövegekkel
2012. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Én jókat nevettem ezeken !! :D Köszi,hogy leírtad őket :D


Egyszer én is mondtam egy olyat egy gyönyörű informatikus lánynak (Igen vannak szépek :D),hogy "Szia,van programod estére?? ha nincs írhatok neked egyet!!" ezt egy hosszas nevetés után elpirulással kísérve lereagálta majd el is kezdtem vele ismerkedni de sajnos nem figyeltem rá eléggé és elmarták előlem :D de bevallt egyszer :D

2012. okt. 27. 22:02
 8/13 anonim ***** válasza:

ToriRenton


A jössz egy itallal......

nekem az a srác aki ez előadta azzal most vagyok 4. éve együtt boldogságban, a mai napig ezzel cukkolom a párom :))


Nem tudom hogy te milyen lehetsz, de én ha fiú lennék biztos hogy messziről elkerülnélek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

biztos vannak helyzetek amikor egy ilyen szöveg nem gáz, de pl. ha egy szórakozóhelyen valaki ezzel odajönne hát.. nálam elássa magát. :D


persze mindenkinek mások az igényei ilyen téren.... :)

2012. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! :D
2012. okt. 28. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!