Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyire lakható hely a...

Mennyire lakható hely a Tököly út és a Vágóhíd utca?

Figyelt kérdés

Albérletet keresünk egyetem idejére, és sajnos mivel nem Budapesten lakom, nincs nagyon rálátásom a dolgokra. Itt találtunk albérletet, ami jó lenne nekünk, de érdekelne még a ti véleményetek, hogy mennyire biztonságosak ezek a helyek, vannak-e negatívumai.

Minden választ előre köszönök!



2015. júl. 4. 07:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van 2-3 gázpisztolyod és járatos vagy a közelharcban...akkor a bennszülött lakosság miatt...kalandos hely.
2015. júl. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyik helyre se költöznék...

Még nappal se szeretek járni az említett utcák környékén.

2015. júl. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Voltunk megnézni a helyeket, a Thököly utat ejtettük, de a Vágóhíd utcában teljesen más fogadott, mint ahogy leírtátok. A Nagyvárad tértől olyan 5 percre van a lakás, de normálisnak tűnő embereket láttunk.

Még azért mások véleménynét is szívesen várom!

2015. júl. 5. 13:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó, azért a Vágóhíd utca is elég hosszú :) Mondjuk én nem szeretem a Nagyvárad teret se, ott szállok át minden nap, mikor dolgozni megyek, de este félnék arra... De lehet vannak a Vágóhíd utcának jó részei is.

A Thököly útnak pedig a Keleti pályaudvar környéki része is elég gáz, de tovább a Zugló vasútállomás után se jobb... Jobb is hogy ejtettétek. Meg nagyon forgalmas.

Kettes voltam..

2015. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért is pontosítottam, mert tényleg nagyon nagy utca... A Nágyvárad teret viszont amúgy sem kerülhetem el nappal, mert ott van a suli egyik épülete.
2015. júl. 6. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!