Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hogy legyek kint az erkélyen,...

Hogy legyek kint az erkélyen, hogy elkerüljenek a bogarak, ill ne tudjanak rám mászni? Pl fülbemászó kolónia is él ott kint.

Figyelt kérdés

ha kimegyek az erkélyre, főleg későn este, éjszaka, látom, hogy nagy a rohanás, menekülés, hogy megjelentem. de egy idő múlva lnyugalom, lazán elindul a fülbemászó és mászna fel mögöttem a falra aminek épp nekidőltem, ill ott a korláton is, ha épp azon támaszodok. le se merek már ülni, semmihez hozzáérni, de már állni sem nagyon kint.


majd lesz irtás, de addig?


2015. júl. 7. 01:26
 1/4 anonim válasza:
Jobban félnek tőled mint te ő tőlük. De egyébként úgy tudom, hogy az ecet elriaszt sok rovart.
2015. júl. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de felém indulnak, vagy csupán nem vesznek számításba és "csak" keresztülmennének rajtam, mintha csak egy darabja lennék az erkélynek.

kipróbálnám az ecetet körém locsolnám, most fogyott el, citromlé nem jó?

2015. júl. 7. 01:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Kerítsd el az erkélyt szúnyoghálóval.
2015. júl. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy leírtad, olyan mintha az erkélyed maga a dzsungel lenne. xD

Szerintem hívd a Tek-et. Mond el a problémádat, 5 percen belül kiérnek!

Ez nem vicces, mert a többi szomszéd is életveszélyben lehet!

2015. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!