Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagyon félek, mit tegyek?...

Nagyon félek, mit tegyek? Soha nem fordult még ilyen velem elő. Hogy a tiszta, szép szobámba egyszer csak váratlanul megjelenjen egy fülbemászó.

Figyelt kérdés
Irtózok tőle, utálooom! Tegnap este az ágyam mellett, a falon megláttam, agyonütöttem és alig tudtam elaludni, annyira rettegtem, hogy mi lesz ha van még több is és este felmászik az ágyra és rajtam mászkál vagy esetleg a fülembe.....ááá nem merek lefeküdni annyira rettegek, hogy mi van, ha megjelenik még több...:S:S Féleeek, segítsetek hogyan győzhetném le ezt a félelmet, mert kb. 1 óra mulva le kell feküdnöm az ágyba!
2009. jún. 28. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Egyik nap én is ilyen helyzetbe kerültem.Nekem is az ágynál mászkált és nekem is sikerült leütnöm.Egy darabig én is így fogtam fel ahogy te.Én elöszőr teljessen betakaróztam aztán ez másnap megváltozótt.Ha sokat agyalsz rajta akkor az rossz.Gondolj arra,hogy csak az az egy volt és kész.Másnap majd húzz el mindent és kiderül úgy is van-e több.Csak nyugi nincs idegeskedés!
2009. jún. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Akkor nem vagyok egyedül. Én ráadásul annyira undorodom ezektől hogy szólok az uramnak hogy csináljon vele vmit, vagy szólok a kutyának ő egy perc alatt elintézi. Nekem az vált be hogy lefekvés előtt jó alaposan körülnézek az ágy körül, és igyekszem megnyugtatni magam hogy nem mászik rám semmi. Esetleg nézek egy dvd-t ami elvonja a figyelmem.
2009. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

én is bogárfóbiás vagyok, ráadásul tetőtéri lakásunk van, fekete cseréppel :S, nyáron is rengeteg a bogár, télen pedig a büdösbogarak miatt nem tudok még szellőztetni sem. Mindig bejön 1-2.

Ilyenkor kiabálok a páromnak, jobb esetben, ha itthon van.

Most a darazsakkal van a legtöbb gond.

2009. jún. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hoppá! Megértem, hogy félsz tőle, csakhogy az, hogy a füledbe mászik, az alaptalan félelem!

A fülbemászók NEM másznak fülbe, sőt, a dobhártyát sem bökik át... Levéltetveket, hernyókat, petéket eszik [általában véve hasznos állat!].

A potrohán meg azért van olyan biszbasz, láttam, mert azzal támadják meg a tetveket meg veszik a szájukba, stb. Illetve azzal csomagolják ki a bonyolultan összehajtott szárnyaikat.


Gondolj erre! De túlzásba ne vidd a fantáziálást, álmatlanság lesz belőle még a végén.

Biztos nincs több, gondolj bele, neki is rossz lehetett, hogy előjött és találkozott veled. ;]


Nem fognak bántani! :]

2009. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

...

Ma is mennék be a szobámba erre ahogy nyitom ki az ajtót...valami leesik a szőnyegre...EGY UNDORÍTÓ FÜLBEMÁSZÓ! Természetesen lecsaptam. Undorodom tőlük!!!

2009. jún. 29. 10:46
 6/7 anonim válasza:

Elöttem szólóhoz csatlakoznék. Én sem szeretem a bogarakat, FŐLEG azokat nem amik bejönnek a házba, de rettegni nincs értelme, mert 1-2 úgyis bejön. lecsapod és kész. lettél volna ott, amikor egy 15 cm-es sáska szállt a vizespoharamra az éjszaka közepén! Ráadásul egyedül voltam! Sikítva rohantam ki, de összeszedtem magam, kidobtam az állatot az erkélyen, nem csaptam le!

Egyébként ha beírod a www.wikipedia.hu-n a keresőbe hogy fülbemászó, megtudhatsz mindent róla. Az infók segítenek, hogy ne képzelj be annyi marhaságot.

2009. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, ha egy nagyobb rovar jön be a szobámba. Viszont agyonütni soha nem szoktam, mert szerintem undorítóbb az ha szétspriccel a bogár belsősége a falon.
2009. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!