Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyi körülbelül egy 2...

Mennyi körülbelül egy 2 szobás lakás havi rezsije 2 főnek?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat!

2015. júl. 31. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt így senki sem fogja megmondani neked. Mettől meddig dolgoztok, mikor értek haza, mit ebédeltek, mennyit főztök, milyen ruhában dolgoztok, egyáltalán mit dolgoztok, stb.
2015. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
körülbelül összesen 30-35, de ez számtalan tényezőtől függ
2015. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy kérdezem,hogy a kaja még nincs benne tehát csak amit számlákra ki kell adni. Én hétköznapokon dolgozom,délután 3 körül érek haza,párom 15 napot dolgozik egy hónapban,ő este 7 körül ér haza
2015. júl. 31. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A kaját azért kérdeztem, mert a főzés elég erősen meglátszik a számlákon. A munkát pedig azért, mert pl egy autószerelő ruhájának a mosása jóval energiaigényesebb, mint a bérszámfejtő Gizikéé.
2015. júl. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyban múlik a fűtés típusán és a tűzhelyen is (elektormos, gázos?), illetve hogy mit mennyit használtok, milyen internetszolgáltatótok van, mennyit ég a villany, mennyi elektromos kütyütök van, ill. mennyi vizet használtok és persze mennyire szigetelt a lakás.


Átlagosan 30-60.000 között van csak a rezsi, az étel viszont akármit is csináltok legalább 50.000 ft két főre.

2015. aug. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A saját példánkat tudom leírni, ami lehet, hogy messze eltér a ti életviteletektől, (leendő) albérletetektől.


A villany kb. 4 ezer forintra szokott kijönni. Energiatakarékos izzók vannak, hetente kb. kétszer megy a mosógép. A hűtőnk egy régi darab. A világítás csak akkor és ott ég, ahol és amikor kell. 200 literes bojler van. Ezen kívül csak néhány más fogyasztónk van, pl. laptop, telefontöltés, modem, mikró, alkalmanként konyhai kisgépek stb. Tévénk nincs.


Víz-csatorna szintén kb. 4 ezerre szokott kijönni. Naponta egyszer tusolunk, általában együtt, heti kétszer mosunk, többnyire otthon eszünk (ezt a mosogatás miatt írtam), ezen kívül minden a szokásos (fogmosás, kézmosás stb).


A gáz ilyenkor 1500 körül van havonta, ez csak a főzésre megy. Konvektorral fűtünk, télen 6-9 ezer körül volt a gázszámlánk, többnyire csak este kapcsoltuk be. Hozzáteszem, viszonylag enyhe tél volt, ám a nyílászárók elég rosszak.


A közös költségre mi havonta 10 ezret fizetünk, de ebben óriási eltérések lehetnek.


Mindez Budapest, 8. kerület.

2015. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!