Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Milyen környék közbiztonság...

Milyen környék közbiztonság szempontjából, a Víg utca?

Figyelt kérdés
Egy újépítésű albérletbe költöznénk ide, az egyetemeink közelsége miatt. Mennyire veszélyes, este mondjuk a Bérkocsison keresztül hazamenni?

#közbiztonság #Víg utca
2015. aug. 2. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Laktam két utcával arrébb, meg négy utcábal arrébb is. Összesen kb 5 évig. Sokat jártam este/éjszaka haza a munkából. Sok ott az indián, de már nem annyi, mint régebben, plusz be van kamerázva az egész környék. Már egész türhető környék, de gyermekkel pl nem költöznék oda. Ami zavaró, hogy a regeteg afrikai kan folyamatosan gusztál és odajön ismerkedi, ha csak elsétálsz mellettük. Nehéz őket lekoptatni, jönnek utánad.

De ami rosszabb környék, az az Illés utca Dankó utca környéke, ott alig találsz magyar ajkút, ott többnyire rejtett erőforrások laknak. Undorítóak a játszóterek, az egyik a homokozóban bolha is volt, a kis purdékon ugráltak.

2015. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt lepontoztok. Nagyon nem vicces az, amikor a gyerekedre atugrálnak ezekről az ápolatlan szutykokról az élősködők! Amikor hirtelen szembesülsz vele, hogy ilyen ténylwg van. Ez eléggé sokkoló volt.

De mondom, a Vig utcai rész egész élhető, a Köztaársaaág teret meg nem nagyon láttam, amióta felújították. Lehet, hogy az alkalmas gyerek legeltetésre.

2015. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sok az indián!


De: [link]

2015. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Egy barátommal költöznénk fel vidékről.Mindketten 20 éves nem kis darab srácok vagyunk, de nem szeretnénk azért olyan környékre költözni, ahol minden percben azon gondolkozhatunk hogy melyik sarkon pakolnak ki:) Bentebb semmikép nem költöznénk, de ez még vállalhatónak tűnik.
2015. aug. 2. 18:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Tessék egy pillanatkép google mapsről :D

[link]


Azt hiszem mindent elárul :D

2015. aug. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:DDDD Ettől tökéletesebb képet, beállítva sem lehetett volna készíteni, hatalmas! :D
2015. aug. 2. 19:22
 7/9 anonim válasza:
Nem a legjobb környéke a városnak, de nem számít különösen veszélyesnek fővárosi viszonylatban, közel van a körúthoz, a távolabbi utcák rosszabbak.
2015. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hírhedt prosti és bordélyházas környék volt valamikor, a közelben jártam szakiskolába annak idején. Nem napon barnultaknak mi, akkor tizenéves lányok pompás zsákmány lettünk volna, csak csapatosan mertünk közlekedni. Nemrég jártam arra, ugyanolyan lepusztult házak, piszkos utcák, rengeteg részeg és nem napon barnult. Én nem költöznék ilyen környékre.
2015. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2015. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!