Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ti mennyit fizettek albérletre...

Ti mennyit fizettek albérletre? 215 ezer nem sok egy kicsit?

Figyelt kérdés
Olvastam itt egy kérdésben, hogy egy pár ennyit ad ki albérletre. Csak én vagyok sóher? A 60-at is sajnálom.
2015. aug. 11. 06:43
 1/10 anonim válasza:
100%

Ha milliomos vagy, és Bp egyik elit negyedében bérelsz albérletet, ott még szerintem ez lehet, hogy kevés is, ez a 215 ezer forint.


Nem vagy sóher, én is sokallnám a 60 ezret érte. Azért, ha megnézzük majdnem egy teljes fizetés csak az albérlet, és még hol van a rezsi?

2015. aug. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
47%
Ez mindig így van... Adni sok, kapni kevés... :)
2015. aug. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell mindent elhinni, amit itt írnak:)

Rengetegen itt élik a nem létező életüket.

Főleg, hogy ilyen drága albérleteket általában olyan emberek vesznek ki, akiknek fizeti a cégük,

mert akinek valóban ennyi pénze van, saját lakást vesz:)

2015. aug. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
jovedelemtol fugg.
2015. aug. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt esetlegesen figyelembe kellene venni, hogy nem ugyanazt kapod 60.000 -ért és 215.000 -ért.


Nyilván ha a 60 -at sokallod akkor nincs igényed és/vagy pénzed egy 215 -ezres albérletre.

2015. aug. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Attól függ hol és mekkora albérletért fizetnek ennyit.
2015. aug. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igénye szerintem mindenkinek lenne egy szép, jó fekvésű lakásra. Csak ha már ki tudok adni havi 215-öt, akkor inkább saját lakást veszek. Sőt,én így is csináltam.
2015. aug. 13. 09:03
 8/10 anonim ***** válasza:

"Csak ha már ki tudok adni havi 215-öt, akkor inkább saját lakást veszek."


Nem mindig ez a penzugyileg optimalis dontes.


Nekem van egy baratom, havi masfel milla a brutto fizetese, o is kabe ennyiert berel lakast, mert o ott szeretne lakni, ahol, amugy meg van masik ket lakasa amit kiad.

2015. aug. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5 -ös vagyok.


Nem véletlenül írtam per jellel igényed és/vagy pénzed. Ha van havonta ennyi pénzed és mégsem adod ki ilyen célra akkor ilyen szintű bérleményre nincs igényed. Ez nem baj, nem mint rossz írtam. Én is másra költeném, mások a preferenciák.


Az a helyzet, ha valakinek van 215.000 Ft -ja havonta lakhatásra annak már nem a 7 milliós panel lenne az sem amit megvenne. Teszem azt egy menő plasztikai sebész más ingatlant álmodik magának mint mi (azt hiszem kijelenthetem, hogy egyikünk se plasztikai sebész) és amíg az összejön nem költözik be a panel 7. emeletre hanem kivesz egy albérletet. Akár 200 -ból, vagy akár többért is.

2015. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

^^ Így van. Illetve azzal is egyetértek aki azt írta, hogy jövedelemtől függ.


Én pl hezitálok egy 250 ezer körüli bérleményen, mert hasonló lakást kb 45 millióért tudnák megvenni.


A bérleti díjat relatív könnyen ki tudnám fizetni, míg a 45 milliót egyrészt nehezebb összeszedni, másrészt abból több olyan kislakást lehet venni, amit több, mint 250 ezerért lehet kiadni.

Jah, és nakünk is van több lakásunk kiadva már.

2015. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!