Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 40 ezer ft sok egy albérletre...

40 ezer ft sok egy albérletre (36nm)? Ti mennyit fizettek?

Figyelt kérdés

Ebben még nincs benne a rezsi.Csak mert albérletet keresünk, és láttam itt, előző kérdéseknél olyan válaszolót, aki 32-t fizet vízzel, villannyal.

De én nem találtam olcsóbbat még...

Ja van egy ingatlanos ahova 4ezret be kell fizetni és adnak egy címlistát...állítólag 30ért is van lakás, teljesen bebútorozva, Pesten.Mondjuk mi Dunakeszire szeretnénk menni, de akkor is gyanús, 30ért, teljesen bebútorozva, belvárosban...Vagy van olcsóbban is mint 40 csak rossz helyen keresem?Már több napja bújom a netet...


2009. dec. 1. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 50 + rezsi 39nm2,Pesten, ez egy átlag ár.Nem találsz olcsóbb normálisat.
2009. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is azon gondolkozom, hogy lehet 30ért is van, de az biztos nagyon lepukkant.

Olcsót keresünk, de azért igényeset...

2009. dec. 1. 14:13
 3/6 anonim válasza:

Szia - én egy egyszobás, 30 négyzetméteres albérletben lakom.


Teljesen felújított, minden szempontból berendezett, nagyon tiszta és igényes. Csendes helyen van.


40 ezer az albérleti díja, átlag alatti rezsiköltséggel


Ezek függvényében, és abban hogy ez a második albérletem, úgy gondolom, hogy állapottól függően a 40 ezer forint egy kisebb alapterülethez átlagos ár Budapesten.

2009. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

háttt... sztem ez nagyon olcsó.

40ért max szobát kapsz, úgy hogy benne van a rezsi. lakást 40től a csillagos égig.

mi 50ért hirdetjük a tuti kis belvárosi, hasonló méretű berendezett gépesített lakás, és van rá érdeklődő bőven.


elég hiú ábránd, hogy te normális lakást találsz 40-en alul... budapest belvárosában... max ha valami ismerőstől veszed ki, aki csak azért adja ki, hogy ne álljon üresen, és nem a haszon reményében.

2009. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi 53nm-ért fizetünk 35 ezret. Igaz,nem pesten hanem szolnokon
2009. dec. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek.

17:40es, akkor szerinted azok az irodák, ahol be kell fizetni egy regisztrációs díjat, és adnak egy címlistát, milyen lakásokat adhatnak ki?nagyon lepukkantakat?Mert ők már 30-35ért hirdetnek teljesen berendezett, gépesített lakásokat.Lehet nagyon béna, lelakottak?

Mondjuk azért nem szeretnénk a városba menni, mert akkor kéne nekem is bérlet, nem csak a férjemnek, Dunakeszin közel vannak a boltok, meg a szüleim is ott vannak, tudok velük menni vásárolni míg nincs kocsi.

2009. dec. 2. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!