Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Menyiből lehet fentartani 1...

Menyiből lehet fentartani 1 albérletett?

Figyelt kérdés
1 személynek kb menyiből jönneki 1 kisebb albérlet. Nincsenek nagy igényeim. Menyi az a minimum amiből már elehet lenni persten, vagy más nagyobb városokban

2015. nov. 26. 19:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"tulajnak emelni szottyan kedve"


Ki lehet kötni szerződésben ez ellen feltételeket és akkor kiszámíthatóbb a dolog.


Az apartmanoztatás pedig csak a belsőbb kerületekben konkurencia.

2015. nov. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Magyarország meg a szerződéses feltételek, na persze. Szeretnék látni egy tulajdonost, amelyik aláírja, hogy X évig nem emel, pláne most. De ha van is ilyen, a felmondás meglebegtetésével bármikor rávehet egy "közös megegyezéses" emelésre. Az X év leteltével meg bármi lehet.


Az apartmanoztatás hatása meg szépen kigyűrűzik. Akik emiatt kiszorultak a belvárosból, külső kerületekben laknak, ott növelve a keresletet és az árakat.

2015. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Pesten drága, de vidéken jobb a helyzet egy picit. Én Veszprémben vagyok és itt pl 40+rezsi vettünk ki ketten egy két szobás, 60+nm lakást. (Ekkoráért a 40-50+ rezsi az reális itt) Rezsink nyáron alacsony, de mivel a szigetelés rossz és a ház sarkában van a lakás, így a fűtés drága, erre a hónapra a fűtés 10-12k körül van és azért nem volt sokat hideg, szóval lesz ez 20-25 simán, ha nem 30... De én fázós vagyok.


Kaja meg érdekes dolog, szerintem egy főre kaja + minden ami fogyóeszköz 45ből kijön, úgy hogy csak kicsit kell figyelni.


Szóval én nyáron megvoltam 80-ból egy hónapra mindennel együtt, de volt lakótársam (szobatárs nem). Bár nem költöttem sokat. 100-as keresettel már meg lehet kockáztatni itt egy albit, de csak ha van félretett pénzed és nem tervezel semmit venni. (új ágy, hűtő, tv, neadjisten autó...), akkor. És lakótárssal. 120-as fizuból én vidéken már mernék kivenni de akkor is legyen egy 100as félretéve (az után, hogy mindened megvan, ami kell a lakhatáshoz, edények, bútor, ruhák, stb stb ennek egy része valszeg van az albérletben egy részét meg vinned kell, ezt is számold bele.)

150-es keresettel már oké vidéken, ott már tuti kijösz kényelmesen. Pesten egy picit rá kell számolni.

2015. dec. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Mit jelent az h apartmanoztatás?
2015. dec. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!