Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Elromlott a gázkazán, jön a...

Elromlott a gázkazán, jön a szerelő. Ennyi pénz elég lesz vajon? SOS

Figyelt kérdés
Átfolyásos savio kazán, nem lehet begyújtani az őrlángot, meg víz csöpög belőle. Albérlő egyetemista vagyok, 15 ezer forintom van itt. Ennyi elég lehet a megjavítására?
2016. febr. 4. 14:04
 1/9 anonim válasza:

15ezer szerintem kevés.(ez csak saját vélemény) De én is jártam már így.

De amikor odaér és megnézte kérdezd meg hogy mennyi lesz kb. Ha nincs annyid akkor meg megmondod hogy jöjjön máskor. Addig meg melegítesz vizet vagy nem tudom.

Bocsi de jobb ötletem nincs. És remélem hogy elég lesz a pénz.

Majd írj hogy mi volt! :)

2016. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kevéés lesz?? Jézusom, mennyiért dolgoznak ezek? Ha mondja hogy ki kell cserélni, akkor persze mondom, hogy hagyja, de csak egy tisztítás több lenne mint 15 ezer?? Az elég durva.
2016. febr. 4. 14:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy mennyit kér az nagyban attól függ hogy mennyit dolgozik rajta és milyen drága alkatrész kell bele.

Ha megállapította a hibát kérj tőle árajánlatot és ha nincs annyi pénzed ezt közöld vele.

Azt javaslom hogy olyan szerelőt hívj aki a hiba feltárásért nemkér pénzt.

2016. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
De szerintem a főbérlő dolga a javíttatás.
2016. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké, hogy az ő dolga, de én vagyok itt, és azt mondta majd levonja a havibérből.
2016. febr. 4. 14:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor mond neki azt hogy nincs pénzed és fizesse ki.
2016. febr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

dehogy lesz kevés. ha javítható, és kis dolgot cserél benne, szerintem 3-4-5 ezernél nem lesz több.

nekünk is ennyi volt, azt hiszem, 5 ezer.

persze látatlanban nem lehet megmondani, mi romlott el, azt is lehet, hogy javíthatatlan, de a leírtakból nem úgy tűnik.

nem kell ijesztgetni a kérdezőt, drága a szakmunka, de azért nem annyira, hogy egy öt perces javításért tízezreket kérjen.


lyukas volt a tetőnk, beáztunk minden esőzéskor. foltos a plafon, meg a penész is megjelent. nem mertünk sokáig ácsot hívni, mert a tetőjavítás nagyon drága. nincs több százezrem egy új tetőre, vagy több tízezrem egy javításra. végül elhívtuk, megcsinálta, tudjátok, mennyit kért?

2000 ft-ot!

nem húsz, nem kétszázezer, hanem KÉT EZER forintot.

azóta nem ázunk be.


kérdező, majd írd meg, mennyi volt!

2016. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, remélem igazad lesz! Mindenképp megírom.
2016. febr. 4. 18:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Mennyibe került?
2016. febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!