Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten egy fizetésből...

Budapesten egy fizetésből meglehet élni vagy képtelenség?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy ugye az albérletek se olcsók ott azt kifizetni plusz rezsi de még éljél napról-napra.Munkalehetőségek milyenek ott?Könnyen lehet találni munkát vagy nehezen /sima érettségivel/?
2016. febr. 19. 14:22
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
64%
Amennyit sima érettségivel keresel és a legalitás határain belül van, abból nem nagyon tudsz megélni. Még egyik napról a másikra sem.
2016. febr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én eldöcögtem valahogy a nettó négyszázzal...
2016. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Oh Dzsíz!


A netto 400 K-bol mit kellet fizetned? A ca. 120 K albit is?

2016. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Albira rezsivel együtt kb hetvenezret húztak le rólam akkoriban. :(
2016. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor durván egy olyan 100-120 ezer rámegy az albira plusz a rezsire. :( Nemis az árral van a probléma hanem a nevetséges fizetetésekkel.
2016. febr. 19. 18:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj valami keresett szakmát, egy érettségi nem sok mindenre jó.
2016. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Diplomásként nettó 180-ból meg lehet élni. Az más kérdés, hogy én kint lakok a külvárosban és szerencsém volt az albival, így fele annyiba kerül, mint amennyiért mostanában mennek a lakások. Így is benne van egy 100-asban mindenestől. Egyedül ezt azért fájna kifizetni, ezért van egy lakótársam a szomszéd szobában, így felezzük a költségeket és mondhatni jól élek.


Sima érettségivel nem hiszem, hogy olyan jól meg lehet élni, bár amennyit én keresek talán egy kis szerencsével diploma nélkül is meg lehet simán hiányszakmákban.

Ha tudsz valakivel költözni, akkor szerencsésebb helyzetben vagy.

2016. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyedül "olcsó" albiban nettó 250 kell hozzá, minimum, és akkor néha tudsz félretenni is pár tizest.

Ha van szakmád ez sima ügy, de csak érettségivel sem lehetetlen, ha van munkatapasztalatod, senkit nen érdekel a végzettséged

2016. okt. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!