Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai lányok egy jó részével képtelenség beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sok esetben, mikor ismerkednék valakivel, abban feneklik meg a dolog, hogy a másik fél nem érdeklődő, nem kérdez, pár szavas válaszoknál többet alig enged meg magának. Hozzátenném, több esetben is nem én voltam a kezdeményező fél, de ha valaki nem tud érdemben megnyílvánulni, minek ír rám? Személyesen szintén ezt tapasztalom, pedig nem vagyok se unalmas, se karót nyelt, aki csak komoly témákról tud beszélgetni.

Nyilván vannak kivételek, én is ismerek.



2016. febr. 15. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell a valóságban ismerkedni olyan helyen ahol jó eséllyel hasonló érdeklődési körrel rendelkező lányok vannak...
2016. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Rosszakkal kezdesz, és légyszíves hanyagold a mai- kifejezést. Régen is épp ugyanannyi hye volt.
2016. febr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, egy kép alapján még nem lehet eldönteni, hogy az illető most érdekelni fog-e engem vagy sem. Ezért írnak rád, hogy esetleg fel tudod-e kelteni az ő érdeklődésüket. Aztán csalódnak és erre jön a rövid válaszos üzi.

Az egy-két szavas válaszok az érdektelenség jelei.


Az, hogy te hogyan gondolkodsz magadról, az rosszabb esetben senkit se érdekel, lehet, hogy te nem tartod magad unalmasnak, de lehet, hogy másnak meg az vagy.


Csak rosszakat fogtál ki. Ennyi. Mi a pasimmal, mikor a kapcsolatunk elején voltunk oldalhosszúságú leveket írtunk egymásnak. Mert meg volt a közös szimpátia és érdeklődés. Mai napig együtt vagyunk, de már kevesebb írunk, mert az élőszóbeszédet többre értékeljük.

2016. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ha egyszavas válaszokat ad akkor valószinűleg nem érdekled, nekem kb 3 ilyet ír, utána otthagyom.
2016. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem passzoltok, vagy csak rábeszélték, hogy ismerkedjen, de semmi kedve hozzá.
2016. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem kenyerem a pár szavas levél, sőt, akivel lehet, nagyon hosszú üzeneteket szoktunk váltani.
2016. febr. 15. 15:59
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom...
2016. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Aki tapasztalatlan ("lány"), az lehet hogy feszeng ha az ellenkező nem egy tagjával kell beszélgetnie. Könnyen lehet hogy ha kicsit jobban megismernéd, megnyílna.
2016. febr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mennyire jellemzők rád ezek a "nagyon hosszú üzenetek" kezdeti stádiumban?
2016. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

Miért kilométeres leveleket írsz? Miért nem élőben találkozol? Sokkal többet elárul.


Én személy szerint nem szeretem, ha ismeretlen emberek kisregényt írnak. Nekem gyanús, hogy csak levelezgetni akar, és személyesen 2 szót nem tudna kinyögni.

2016. febr. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!