Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kiadom lakásom egyik szobáját,...

Kiadom lakásom egyik szobáját, a másikban én lakom. Jelentkeztek a hirdetésre olyanok, akikről biztosan tudom kép és adatlap alapján, hogy nem felelnének meg, így nem is akarom nekik megmutatni a lakást. Hogy utasítsam el őket, hogy ne legyen sértő?

Figyelt kérdés
Nem akarok diszkriminatív lenni, de kicsi a lakás, és tényleg fontos, hogy kivel vagyok "összezárva". Azt nem akarom írni, hogy már nem aktuális a hirdetés, mert ha nem találom meg a megfelelő személyt, akkor biztos újra ki fogom tenni.

2016. márc. 7. 11:46
 1/5 anonim válasza:
95%
Írd, hogy van egy komoly érdeklődő, majd szólsz, ha később szabad lesz, lehet feljebb viszed az árat is stb.
2016. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Ez csak egy hirdetés. Ha 200-an jelentkeznek, 200 e-mailt írsz?

Nem vagy köteles reagálni. Nekik sem ez az egyetlen alternatíva. Elég, ha annak írsz, aki szóba jöhet.

Én nem tölteném azzal az időm, hogy olyanoknak írok, akikkel nem akarok foglalkozni.

2016. márc. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én korábban is ha hirdettem valamit minden jelentkezőnek szoktam válaszolni, szerintem ennyi tisztelet mindenkinek jár. Csak eddig még nem fordult elő, hogy valaki annyira nem volt szimpatikus, hogy találkozni sem akartam vele, úgyhogy nem tudom hogy fogalmazzam meg az elutasító választ.
2016. márc. 7. 13:40
 4/5 xswerdy ***** válasza:
71%
Egyelőre csak unszimpi jelentkezők vannak? Mert ha vannak szimpik is, nekik mutasd meg gyorsan, és ha kivették, az unszimpiknek írhatod, hogy már nem aktuális.
2016. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos kevesebben jelentkeztek, mint ahogy számítottam rá, úgyhogy valószínű újra meg kell majd hirdetnem, de van két szimpi jelentkező is, nekik még megmutatom hátha.
2016. márc. 8. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!