Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 4-en (2 pár) mennyi eséllyel...

4-en (2 pár) mennyi eséllyel találnánk albérletet Budapesten?

Figyelt kérdés
És kb mennyiért?
2016. márc. 8. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom 2-3 szobás lakás kell keresnetek: 2 külön álló vagy 1 közös nappali+2különálló.

Pl. ingatlan.com, ingatlanbazár stb.

Szerintem 100eFt vagy inkább felette lesz.

nektek kell kiválasztani melyik megfelelő a ti szempontjaitok alapján.

2016. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%-os esellyel, penz kerdese az egesz.
2016. márc. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erre lehetetlen valaszolni ha nem irod meg mennyi penzetek van ra... Es persze hogy mekkorat kerestek.


Nyilvan az esely attol fugg, mennyiert kerestek, ha sokert akkor nagy esellyel, ha nem sokert, akkor nem sok esellyel.


Itt tudsz nezelodni hogy legyen valami elkepzelesed az alberletarakrol:

www.jofogas.hu

2016. márc. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Együtt akartok lakni négyen? Minek? Nem jön ki sokkal olcsóbban és szerintem iszonyú kellemetlen lakótársakkal lakni amikor az embernek már párja van.
2016. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem gond és olcsóbb is.

Eleve 2 párról van szó, gondolom már régebb ismerik egymást ha együtt keresnek.

Ha a bérleti díj duplája lenne mint külön ( de 1 és 2 szobás között nincs feltétlenül 2x-es kül) a többi díj olcsóbbra jön ki. Pl internet és tv előfizetés 2 kellene ha külön lennének, így felezik, de a többi költségre is igaz, hogy jobban jönnek ki mint külön.

2016. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!