Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Számlaképes albérletet hol...

Gamekiller15 kérdése:

Számlaképes albérletet hol találok Budapesten vagy annak környékén? Mivel utógondozott vagyok és az Érdi gyámhivatal sajnos 30 legfeljebb 35 ezerig engedélyezi az otthonteremtési támogatásomat albérleti hozzá járulásként elkölteni.

Figyelt kérdés
Így elég nehéz dolgom van.. Sajnos már fél éve próbálkozunk de számlát senki nem ad.. Valaki valami tanács vagy segítség? Előre is nagyon szépen köszönöm!

2016. febr. 22. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Létezik számlaképes albérlet, érdemes ingatlanirodákban érdeklődnöd. Mondjuk ezt 30-35 ezret nem értem hogy jön ide. Ennyivel támogatnák?
2016. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát 1740000 lenne az otthonteremtési támogatásom. Amit ha albérleti hozzájárulásként szeretnék felhasználni akkor adott hogy minél több idő kitöltésére legyen elég ez a pénz. S így az Érdi Gyámhivatal 30-35 ezer/hónap albérleti hozzájárulást adna s ennyinek kéne szerepelnie a szerződésben is és a számlán is..
2016. febr. 22. 14:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom csak úgy lehet, hogy kevesebb összeg a hivatalos és a többit zsebbe adod, mert ennyiért nincs albérlet, és szerintem aki eleve tisztességesen, számlával adja ki, az nem fog trükközni. Inkább kérd kevesebb időre és tegyél félre pénzt.
2016. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xswerdy ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ennyiről kellene a számlának szólnia. Ennyivel támogatnak, de gondolom, feltételezik, hogy van jövedelmed, és azért abból is költesz a lakhatásodra.
2016. febr. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!