Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapest környékén albérlet...

Budapest környékén albérlet jó közlekedéssel?

Figyelt kérdés
A belvárosban nagyon drágák az albérletek. Tudnátok nekem olyan helyeket mondani ami közel van nagyon mint pl Isaszeg, Gyál és jó a közlekedés is? (Budapest irányában). Mert ezeken a helyeken olcsóbban van, csak nem igazán tudom melyik a legjobb közlekedés szempontjából. Köszi.

2016. márc. 9. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Fontos lehet, hogy a hol merre dolgozol, hova kell többször menned, választást ez is befolyásolhatja.

Pl. metró/hév vonal jó lehet. 2 kollégám is a ráckevei hévvel jön be, szerintük nem gáz.

Az is kérdés, hogy mennyivel olcsóbb ha annyira kimész a városból, mert ha az utazási pluszköltségek elviszik amit spórolsz, hogy kint laksz, már nem éri meg mert többet kell utaznod. Persze, ha munkahelyed fizeti az utazást akkor nem gond, csak ha váltanod kell és a köv. hely már nem fizeti.

2016. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Gödöllőt nézegesd!


Busz,HÉV,vonat is jár. És SOKKAL olcsóbb mint BP.

2016. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gödöllő tényleg tök jó, nekem is nagyon tetszik csak épp lenne minimum másfél óra onnan bejárni Budapestre dolgozni.
2016. márc. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!