Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Corvinuson tervezek tanulni...

Corvinuson tervezek tanulni szeptembertől, hol lenne érdemes albérletet keresnem?

Figyelt kérdés
Elsősorban garzon érdekelne, csak azt nem tudom, hogy inkább a belvárosban vagy metróhoz közeli külvárosi részen érdeklődjek. Milyen áron mozog egy "emberi" környékű albérlet?
2016. márc. 10. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

először a tulajt, és családját sasold meg, aztán a lakás állapotát..van e rigli belülről, alkesz e a férj, vagy bárki..stb..


tudod...az első benyomás...aztán vagy menekülsz, vagy maradsz.

Valami tömegközlekedés legyen a közelben, ha lehet.


Még a Gazdagrét is jó akár a tizedik emelet.

2016. márc. 11. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Én a 11. kerületben néznék, a 4-es metró vonalán. Egy normális helyen egy garzon kb 100+rezsitől indul.
2016. márc. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Én Budapesten nézelődnék. Azon belül pénztárca függő. Lehet havi 50ert is lakást bérelni és 200ert is. Nekünk pl 45 egy másfél szobás lakás, de tudom, hogy emelkedtek az árak, azért írtam inkább 50et. 100ert akkor bérelj ha pénz nem számít.
2016. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100 + rezsi. És akkor is napi fél óra utazás az egyetemig kb. Most meg aztán pláne rohadt nagy lesz a roham a felvételik után.
2016. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!