Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Valós tevékenységet végez e a...

Valós tevékenységet végez e a Hyper info Bt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A hyper Info Bt. albérletek kiadásával foglalkozik, de nem a bérbe adó fizeti nekik a jutalékot, hanem a bérlőtől kérnek 8000-, ft közvetítői díjat. Valakinek van tapasztalata, hogy becsapnak e vagy ténylegesen vannak kiadó ingatlan címeok?

Köszönöm!


2016. ápr. 10. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem foglalkoznak albérletek kiadásával. Összeválogatnak pár címet innen-onnan, és pénzért eladják a balekoknak.
2016. ápr. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csalással foglalkoznak. Ne állj velük szóba.
2016. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elég gyanúsak, :(.

Esetleg van valaki aki már fizetett nekik és úgy van tapasztalata.

2016. ápr. 12. 06:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem fizettem de te se fizess. Ne legyél balek. Bár te dolgod, felőlem elszórhatsz 6-8000-et a semmire. Albit nem velük fogsz találni.
2016. ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is hívtam őket, mert láttam egy hirdetést, a az övéké volt. Be is mentem az irodába, de pont volt ott egy ügyfél, aki enyhén szólva elégedetlen volt. Semmi értelmes telefonszámot nem kapott, vagy elérhetetlen volt, vagy már rég kiadták. Csalók! Jó lenne valahogy bebuktatni őket...
2016. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!