Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Mennyit fizettek albérletért?...

Mennyit fizettek albérletért? És melyik városban? Mekkora a lakás/ház amit bérelsz/béreltek? Leírnád nekem az albérletedet és anyagi vonzatait?

Figyelt kérdés
Mekkora az alapterület, jó helyen van-e, mennyire lelakott vagy mennyire felszerelt modern, esetleg te vittél mindent, mióta élsz albérletben, esetleg horror fűtésdíja van vagy modern szigetelt alacsony rezsis? Mennyire korrekt normális a tulaj akitől bérled? Szóval minden érdekelne hogy az albérletek világában mire kell vagy lehet számítani mennyire könnyű jó albérletet találni mennyi albérletben laktál és miért váltottál? És anyagi téren mire kell számítani? Fővárosban vagy esetleg egy megyeszékhelyen?
2016. ápr. 25. 00:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
Budapesten lakunk ketten. 60 000 ft/fő, rezsivel együtt. 65 m^2, Corvin-negyedben, teljesen felújított, a legtöbb bútort mi vettük bele. 1 éve lakunk itt, és ez az első lakás amit bérelek. A fűtés cirkó, tehát nem vészes egyáltalán. A tulaj nagyon kedves, aranyos, jól kijövünk vele. Azt, hogy mennyire könnyű jót találni, az attól is függ kinek mi számít jónak. Mi három lakást néztünk meg, ez volt a harmadik, és egyből beleszerettünk. Szóval nem zajlott sokáig a folyamat. Itt ugye drágultak az albérletek, de engem ideköt minden, ezért nem játszott opcióként más város. De teljesen elégedett vagyok a jelenlegivel, és nem áll szándékomban váltani még egy darabig.
2016. ápr. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
60 rugó egy 65 négyzetméteres, felújított lakásért a Corvin-negyedben, az teljesen ajándékárban van. Évekkel ezelőtt adtam ki 60-ért egy lepukkant 45 négyzetméteres lakást a Blahánál.
2016. ápr. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

De azt írta, hogy ketten laknak és 60.000 Ft/fő. Tehát összesen 120.000 a lakás bérleti díja.


Nekem pár éve nagy szerencsével sikerült normális lakást találnom megfizethető áron, az apróhirdetéses oldalak hirdetései gyakorlatilag azonnal betelnek.

Én direkt bútorozottan kerestem, de így is kellett bele vennem egy-két drágább bútordarabot, természetesen vittem utána magammal. Korrekt szerződést kötöttünk, erre nagyon figyelj. Ha alapból nem is volt szimpatikus a tulaj, azt nem erőltettem, nem lett belőle szerződés. 2-3 évvel ezelőtt 55-60 ezer forintért béreltem 40 nm körüli, jó állapotú lakásokat, metró közelében, de azóta drágult a piac.

2016. ápr. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
90%

Mi Keszthely mellett bérlünk a barátommal egy kicsi, 40-50 m2 körüli egyedi mérőórás házat. Bútorozott volt, mosógépet és hűtőt hoztunk. Illetve tv-t is hoztunk, kábeltv van bekötve, amiért külön díjat nem kell fizetnünk. Január óta lakunk itt, egyik nap elkezdtem nézni a hirdetéseket, szinte azonnal megtaláltam, felhívtam, pár nappal később be is költöztünk. A tulajjal semmi gond nincs.

A bérleti díj 40ezer, a rezsi kettőnknek eddig 5-6ezernél soha nem volt több (ebben a villany és a víz van benne, fűteni fával fűtöttünk). Tehát havi szinten kb 45öt szoktunk fizetni, ami nagyon jó pl a keszthelyi társasház árakhoz képest. Ott egy lakást alapból 70-80ért adnak ki, és még ehhez jön a rezsi, közös költség, illetve nem tudod állítani a fűtést, akkor is megy ha egész nap nincs otthon senki, ami nálunk elég gyakori. Tehát ezerszer jobban jártunk ezzel a kis házzal.

2016. ápr. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
18%
Nekem két lakásom van kiadva Pesten és a 60ezer/főt reálisnak tartom, bár én főleg külföldieknek szoktam kiadni, mert ők akár 6 hónapot is kifizetnek előre.
2016. ápr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bp. Belbuda Mammut nagyon szép lakás a ház is rendezett rendes a tulaj is. 70 000/ fő ketten lakunk rezsivel együtt.40 nm.
2016. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Huszár u. (Keleti pu. mellett) 40 nm-es garzon (közlekedő, csepp konyha, fürdőszoba, lakószoba). Gépesítve, bútorozottan (idős tulajdonos bútorai, legalább 20 évesek). Ezt 30ezer + rezsiért kapjuk (45-55ezer között mozog összesen, amit havonta fizetni kell).
2016. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
120 000 + rezsi, 70 m2, 5 emeletes átlagos panel ház, Győr.
2016. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem bérlek, hanem kiadok lakást.


Budapest III. kerület, 33 m2-es részben bútorozott 65+rezsiért

2016. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

fizetünk: 120+rezsi

hol: Budapest, Újlipótváros

Mekkora: 40 nm, újépítésű és nagyon jó helyen van

rezsi: kb. 20, nagyon olcsó. modern, szigetelt házban

tulaj: cégé, teljesen korrektek, számlás meg minden


mi is kiadjuk a lakásunkat:

fizetnek: 100.000

hol: Bp, Újpest

mekkora: 56 nm, panelház, 10. em., nem panelprogramos és külvárosban van, de metróvégállomáson

rezsi: 40 körül, mert távhő van

tulaj: normálisak vagyunk, adózunk utána, korrekten járunk el.

2016. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!