Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 18 ev alatt lakhat valaki...

18 ev alatt lakhat valaki alberletben, egyedul?

Figyelt kérdés
Kozepiskolas vagyok, bejaros (naponta majdnem 3 ora), es jovore rengeteg oram lesz :$ a sulinknak nincs kolesza es szerzodve sincs egyikkel sem. Lehet olyat, hogy pl. a szulo veszi ki a lakast, de csak a diak lakik ott?

2016. jún. 11. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet. Ha a szüleid vállaják a felelősséget az ingatlanért.
2016. jún. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen esetben lehet, de nem értem miért nincs kollégiumi lehetőség. Az csak egy dolog hogy az iskola nincs leszerződve egyikkel sem, de azt nem hiszem el hogy a közelben nincs olyan kollégium ahova nem-e mehetnél. Minimális díjat kell fizetni persze de mégsem annyit mint egy albérletért. De egyébként szülői bele egyezéssel lehetsz ott, de ha bármi baj van szüleiden verik le, meg persze a tulaj bármikor meglátogathat és kitudja hol ver át téged vagy ki-e használ. Elég szemét aljas világban élünk, senkiben sem lehet megbízni. Azt meg pláne nem értem miért akartál olyan suliba menni ami ilyen messze van.
2016. jún. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A sulit azert valasztottuk, mert a kornyeken egyszeruen nincs normalis (elegge "oshonos" a lakossag mifelenk). Raadasul a jok kozul meg ez tunt a legkozelebbinek :$ koszi a valaszokat. Valoszinuleg hamarosan koltozni fogunk egyebkent, igy kis szerencsevel nem lesz szukseg alberletre sem (vagy ha igen, akkor a teljes csalad jon, nemcsak en), de kivancsi voltam, hogy mi van, ha megis.
2016. jún. 11. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!