Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha kiadom a lakásnak 1-2...

Ha kiadom a lakásnak 1-2 szobáját albérlőknek de a lakás többi része megmarad a mi használatunkban, akkor hogyan tudom megoldani azt, hogy a többi részbe is bemenjenek a mi távollétünkbe?

Figyelt kérdés

Egészen pontosan nem arra gondolok, hogy lezárom, hiszen az evidens - bár csak a hagyományos , kulcsos módszerrel tudom - hanem mi van akkor ha a bérlőnek agyelborulása lenne ( azaz mocskos a lelke ) és mondjuk kifosztja a lakást mire hazamegyek?

Bérleti szerződésben foglalt személyes adatai alapján feljelentem?

Vagy van valami normális pre intézkedés amit ha megteszek , akkor jobb lesz a helyzet?



2016. jún. 18. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Első és legfontosabb a bizalom és a jó emberismerő és választó készség. Ezután jöhet minden más.

Rendes szerződés és hivatalos, adózó forma. Innentől kezdve bármi probléma van, fel lehet jelenti és nem te buksz bele.

2016. jún. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%

Ráfogja idegen betörőre...


Ilyen módon csak annak szabad kiadni a lakást, akiről elég alapos információkkal rendelkezel.


Inkább Airbnb-t javasolnék, amikor nem vagytok otthon, akkor nem kell vendéget fogadni, és még a pénz is több belőle.

2016. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!