Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Ha a felső szomszéd folyamatos...

Ha a felső szomszéd folyamatosan zajong és mondjuk nagyobb tárgyakat, Poharakat vagy széket esetleg bútorokat dobál a földhöz a mennyezet és a falaknak eshet valami baja vagy egyéb?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem lesz baja ezektől.

De elég idegesítő lehet.

Az ilyennel nem is tudom mit lehet csinálni. Szólni felesleges. Talán a bumm a fejbe lenne a legjobb.

2016. jún. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Van ilyen szomszédom, aki teljesen érzéketlen másokra. Éjjelente teljes hangerőn zenét szoktak hallgatni alvilági kinézetű személyekkel. Nem láttam értelmét hogy szóljak, ezért kétszer hívtam rá rendőrséget. Utána elég volt a betonfal kalapácsolásával figyelmeztetni ha netán ismét elfeledkezik magáról. Vagy a kapucsengőjét megnyomom és automatikusan csenget amíg bele nem szól. Ha meg van gyötörve, ki van fárasztva akkor hajlandó normális lenni. Ahogy a szomszédaim mondják, túl magasnak találja a hazai minimálbért, havi 20 ezer is bőven elég lenne neki mert akkor normális lenne.

Favágásra emlékeztető zajt is szokott csapni éjjel, vagy egész éjjel rádió szól amire nem is kíváncsi. De ahogy a börtönökben szokás, a börtönőrnek el kell foglalnia a rabokat különben a rabok foglalják el az őröket. Tehát szívatni és gyötörni kell, vond be a többi szomszédot is a gyötrésébe. A munkaideje is túl rövid az ilyennek, az a 8-12 óra nem elég neki. Bőven elég lenne napi fél óra alvást biztosítani neki, akkor kussban lenne. :))

2016. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Direkt csinálja vagy véletlenül?

Én elég kétbalkezes vagyok, minden szart elejtek

2016. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Felettem fiatal házaspár lakik 5-6 éves gyerekkel. Tuti valami agybajuk van, éjjel-nappal trappolnak, széket húzzák mert nehezükre esik megemelni, kedves apuka éjjel óránként húzkodja a redőnyt, függönyt, jár ki cigizni. Felettük lakó segítségét kértem, hogy kicsit adják vissza nekik amit nekünk okoznak, mert velük nem lehet beszélni. Eddig még semmi komolyabb kár nem ért emiatt ami a plafont illeti. Bár párszor nem zárták el a csapot mikor elmentek otthonról.. Gondolhatod.
2016. jún. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon sajnálom azokat akiknek így kell élni a saját lakásukban, hogy felettük trappolnak vagy zajonganak, ez ellen kéne valami hathatós törvényt hozni.

Ne értse félre senki. Nem dicsekedni akartam, hogy én családi házban lakom, nem olyan nagy szám, max 2 panel árát érheti de az hogy egész nap és egész éjjel néma csend van az megfizethetetlen.

2016. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Még a csillár is beleremeg ahogy felettünk lakó gyerek ugrál, motorozik, futkározik. Az üvöltözés csak hab a tortán. Én is attól félek, hogy egyszer leszakad a csillár ( vagy a mennyezet).
2016. jún. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem lesz baja a lakásnak, nyugi. Ránk is volt már panasz, 2 kisgyerekünk van, nem tehetem ketrecbe őket...
2016. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
68%

ma 11:26

Nem, de leviheted játszóházba, játszótérre, sétálni, a Duna partra, és ezer helyre még.

Nem a gyerek a hibás a zajárt, ne aggódj, hanem a lusta szülő. Az, hogy 20-40 percre leviszed este hatkor sétálni, azzal sok mindent nem oldottál meg.

2016. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%
Napi 2-3 órát játszózik, járunk sok helyre, de reggel 6-tól este 9-ig nem lehetek kint vele...
2016. júl. 1. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!