Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Hány éve laksz albérletben?...

Hány éve laksz albérletben? Az ország melyik részén? És hány albérletben laktál már mik a tapasztalatok és miért szoktál albérletet váltani?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 19:42
 1/4 A kérdező kommentje:
És hány éves vagy? Családi állapotod?
2016. jún. 29. 19:44
 2/4 anonim ***** válasza:

2006 ota Budapesten. Ez a 6.lakas, ahol lakom. Az elso 4-ben egyetem alatt laktam, a lakokozossegek felbomlottak es ujak alakultak. Az utolso 2-bol egyikben sokaig laktam (duplajara emeltek nemreg, szerzodes kozben, igy eljottunk). Most ket honapja lakunk az ujban. Van egy pici lakasunk kiadva.


29N, 37 F, kisbaba

2016. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
18 éve, Vas megye, és ez az egy.
2016. jún. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lassan két éve, ez a 3. lakás, ahol most lakom.

Az első lakásból azért jöttem el, mert összeköltöztem a barátommal, az ő albérletében, de azt a lakást eladták, így el kellett jönnünk és így találtuk ezt.

Budapesten, először a XII. kerületben, aztán mind a II. kerületben. Jelenleg is itt vagyok.

2016. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!