Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Buapest XX kerülete mennyire...

Buapest XX kerülete mennyire rossz a belvárosi részén?

Figyelt kérdés
Ott szeretnék albérletet kivenni. A topánka utcán, új építésű lakóházban. Szóval nem a kertvárosias részén. Tudom rengeteg arra a rossz arcú egyén. De mégis itt a nagyon belvárosi részén is rossz a helyzet? Mert már komolyan, Budapest elég sok kerületére mondják, hogy rossz, de mindig inkább csak bizonyos körzetek. Azért még itt a látszólag szebb részén se mozduljak ki gázspray nélkül?

2016. júl. 16. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Bárhol kimozdulhatsz gázspary nélkül. Régi sztorik élnek tovább a köztudatban úgy, hogy közben a mesélők és a célközönség nem vesz tudomást a változásokról. Magyarán mára Budapest biztonságos. Még a nyócker is.

A kérdésben szereplő Pesterzsébettel sem az a baj, hogy veszélyes, hanem az, hogy RONDA és viszonyag rossz a közlekedés. Ennyit tudok felhozni ellenérvként.

A közelben vannak jobb lakótelepek is, például az újhegyi, vagy a kispesti, sőt a József Attila is szóba jöhetne neked. Ezek mind metróhoz közeliek.

2016. júl. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen sajnos nekem a munkahely innen ráadásul 1+ órányira van tömegközlekedéssel. Viszont ismerősé a lakás, szóval azon az áron amiből egy 20nm es lyukat 50 éves bútorokkal kapnék annyiért, egy újépítésű társasházban modernebb berendezésekkel adna. Szóval össze kell szorítani a fogam és kibírni 1 óra utazást, ha nem akarok lyukban omladozó bútorok között lakni.


Igen amúgy bűnözési térkép alapján nagyjából átlagosnak tűnt az a környék. Bár persze az tényleg zavar, hogy undorító putrik vannak kb 1-2km távolságban, azért ez mondjuk tényleg zavaró. De tényleg az a topánka utca (kb a pennyvel szemben lenne a lakás). Az a környék teljesen jónak tűnik.

2016. júl. 16. 23:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond azzal a résszel. Én az igazán putris részén lakom a 20. kerületnek, és arra is azt mondom, hogy túl lehet élni. Sőt szerintem még jobb is, mint a 7., 8. kerület egyes részei.
2016. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már egy hete itt lakom. Tűrhető környék. Igen van 1-2 csöves a buszmegbe, meg kicsit több barna színt látok, de igazából még szép is ez a belvárosi rész.
2016. júl. 28. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!