Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Erzsébeten a Török Flóris...

Ildo70 kérdése:

Erzsébeten a Török Flóris úton ajánlottak lakótelepi lakást jó áron, de sok rosszat olvasok róla. Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Eddig IX.rehabilitalt részén laktam,szóval biztonságos környéken, de sajnos a tulajnak kell a lakás.

Középkorú nő vagyok gyerekkel.


2016. júl. 25. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is a Török Flórison lakok. Nálunk az én lépcsőházam egészen csendes. A környék is nyugis. Mitől tartasz? Melyik részen lenne a lakás?
2016. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Albérletet ajánlanak ott, ma megyek megnézni, nem tudom melyik lépcsőház, 102. a házszám. Azt mondják sok a barnabőrű arra, és a veszélyesebb fajtábó.
2016. júl. 26. 07:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meg a 98-ban lakom . Ez 1 ház 3 lépcsőházzal.
2016. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hányadik emelet?
2016. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézz körül a környéken is, ha elmész megnézni a lakást. Szerintem az a rész nem vészes, nem rosszabb mint a belváros.
2016. júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!