Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Miskolci egyetemisták! Ti hol...

Miskolci egyetemisták! Ti hol szoktatok albérletet nézni, milyen oldalakon? Miskolc melyik városrészét preferáljátok jobban? Milyen kritériumoknak kell megfelelni számotokra egy albérletnek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 27. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
befektetési célú lakás vásárlás előtt állsz?
2016. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem igazán... hanem van egy lakásom és szívesebben adnám ki egyetemistáknak mint családnak
2016. júl. 30. 18:04
 3/4 anonim válasza:

Jófogás, Otthontérkép, meg gondolom a többi népszerű(bb) oldal.


Amúgy szerintem leginkább az ár és az egyetemtől való távolság számít.

2016. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

www.mehok.uni-miskolc.hu/alberlet/ én ezen az oldalon találam, de most valamiért nem működik :/ pedig itt jókat szoktam találni

Hogy a többi kérdésre is válaszoljak: Én a belvárost szeretem, vagy Miskolctapolcát (mert az közel van az egyetemhez és nyugis)

Kritériumok, hát, ne legyen túl lepukkant, megérje az árát, legyen rendes a tulaj/főbérlő, legyen wifi stb hirtelen ennyi jut eszembe

2016. aug. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!