Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » 100 ezer alatt normális...

100 ezer alatt normális helyen Budapesten kis lakásokat hol találok? Linkelnétek ha találtok? Ahol a metró is megáll. Blaha meg ilyesmi c. környék kizárva.

Figyelt kérdés
2016. aug. 11. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
rossz környéken....
2016. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Újpest.

Ott megy a hármas.

2016. aug. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kelenföldtől kifele az elővárosi vonatok vonalán esetleg.
2016. aug. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ujpesten, Kispesten 80korul mar van 30nm koruli lakas. (Esetleg van nem panel is.) Kerdes, mi neked a normalis hely. Ahogy anyam mondja mindig nekem hasonlo helyzetben, a szegeny is meg igenyes is, nem mukodik egyszerre:)
2016. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kispest szerintem valami egyedülálló módon őrizte meg a 90es évek kiégett szocializmusának esszenciáját, aminél szerintem a blaha százszor jobb


jó lakóközösséget kell kinézni azt annyi


II. jános pálon lakok szerintem korrekt (éjjel is), és hogy ugyanennyiért nem ingáznék kelenföld elővárosi meg társaiból az is biztos, és egyébként fekák vannak többnyire, dologtalan lelakós cigányok inkább a dob utca diószeghy környékén

rákóczi tér közvetlen környékében nem tudom hogy mi van, de ott is elég sok diák szokott lakni


angyalföld béke tér környéke van még ennyiért

2016. aug. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2016. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-7-8ker.
2016. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!