Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Jobb máskor az ingatlanpiac?

Jobb máskor az ingatlanpiac?

Figyelt kérdés
Most a suliszezon miatt drágulnak Budapesten az albérletek (mármint a szokásoshoz képest jobban), és ha lecseng, akkor kicsit visszaesnek az árak, vagy ugyan ilyenek maradnak, mint most? (Már lassan 80,000 alatt nehéz találni) Illetve, ki mit tapasztalt, szeptembertől is várható ilyen sok kiadó albérlet, vagy már maguk az albérletek is jelentősen megfogyatkoznak?

2016. aug. 15. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

A kereslet le fog esni, de ne várd, hogy az árak nagyon esnének. A kínálat is csökken kicsit, mert sokan augusztusban keresnek lakót éves - diák - albérlőben reménykedve.

Már rengeteg helyen leírták, hogy az az állapot, ami kb. két évvel ezelőttig volt a mélybe nyomott árakkal, az nem volt normális. Messze alul volt értékelve. Budapest a főváros, és elég népszerű hely.

2016. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem jobb máskor se.
2016. aug. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt én sem hinném, hogy az árak nagyon leesnének, inkább az érdekelne, hogy szeptember után nagyon kevés lesz-e a kínálat? Mert soha nem figyeltem még az albérleteket, most pedig szükségem lenne rá, de még nem találtam.
2016. aug. 16. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!