Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Kispest milyen környék?

Kispest milyen környék?

Figyelt kérdés

Elsősorban a Kossuth tér és Templom tér közötti rész érdekelne,ott találtam albérletet (4 emeletes társasházban).

Milyen arrafelé a közbiztonság (Fiatal lánynak)? Aki arra lakik tudna egy kicsit mesélni a környékről?



2016. aug. 15. 23:22
 1/4 anonim válasza:
Kerüld lászló ildikót meg a trefortot
2016. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én arrafelé jártam gimibe. A Trefort (középiskola) környékén én sem szívesen mászkáltam, Kossuth téren van egy piac, ott sok a csöves. De egyébként nem a legrosszabb, plusz közel vannak a buszmegállók, nem kell annyit mászkálnod azért egyedül:) Közlekedés kárpótol a koszos környékért :D (148-as,151-es 5 perc alatt elvisz a hármas metróhoz) Villamos is Határ útra (M3) rövid időn belül.
2016. aug. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kossuth térhez közel laktam, jó volt. Wekerle is ok.

Este nem kell bóklászni a piac környékén, de a közlekedés viszonylag jó.

2016. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

nem tudom mennyire aktuális....

16 éves fehér lőrinci gyerek vagyok ha érdekel... és alstótól felsőig járkáltam kossuth téren rengeteget esténként. egyedül is sokszor. semmi olyan nincs ott amitól tartanod kéne. legalábbis jobban mint máshol. kispest alapvetően nagyon jó környék, sok minden van, sok park, vásárlási lehetőség és a közlekedés is kiváló. kispest talán a legjobb megoldás. közel van mindenhez mégis van zöld. felesleegs félni

2016. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!